wizytówka stron

wyszukiwarka stron WWWWyniki wyszukiwania

rejestracja stron » Pomoc informatyczna

strony eu

stron: 1 z 10  « poprzednia  [1,2,3,4,5,6,7,8,9,10]  następna »

Kancelaria Causa
Kancelaria Causa

katalog:

adres: http://www.causa.pl

tytuł: Kancelaria Causa

opis: Kancelaria prawna z Wrocławia specjalizująca się w dochodzeniu roszczeń finansowych. Pomoc prawna dla przedsiębiorców. Zarządzanie wierzytelnościami. Wywiad gospodarczy. Postępowania mediacyjne.

 

POLEN-EXPO
POLEN-EXPO

katalog: Regionalne/Europa/Szwecja

adres: http://Polen-expo.se/PL/

tytuł: POLEN-EXPO

opis: Promocja polskich firm w Szwecji i Skandynawii. Prezentacje firm i produktów po szwedzku. Marketing firm oraz pomoc w kontaktach handlowych.

 

Oferujemy - materiały filtracyjne do kabin lakierniczych

katalog: Firma/Sprzedaż

adres: http://eurokabina.sklep.pl

tytuł: Oferujemy - materiały filtracyjne do kabin lakierniczych

opis: Marka EUROkabina to lata doświadczenia w sferze importu, sprzedaży, produkcji, montażu, serwisowania gwarancyjnego jak również pogwarancyjnego. Pełne zaplecze produktów eksploatacyjnych a także pomoc w dalszej eksploatacji akcesoriów lakierniczych. Zatrudniona przez nas wysoko wyszkolona kadra techniczna daje gwarancję, iż nasze urządzenia będą organizowały należycie we wszystkich warunkach.

www.istdp-terapia.pl - psychoterapeuci

katalog: Zdrowie/Psychoterapeuta

adres: http://www.istdp-terapia.pl

tytuł: www.istdp-terapia.pl - psychoterapeuci

opis: Problemy przeciętnego człowieka niekiedy stają się za bardzo przytłaczające, przerastające jego potencjał samodzielnego wyjścia z trudnej sytuacji. Wówczas pomoc psychoterapeuty okazuje się nieoceniona. Psychoterapia ISTDP - Intensive Short-Therm Dynamic Psychotherapy - to nowy, skuteczny rodzaj wyjaśnienia problemów dla osób gotowych na skuteczną współpracę i ceniących własny czas. Chandra, przygnębienie, problemy ze snem, lęki, przepracowanie to moment w którym winniśmy poszukać wsparcia psychoterapeuty. Takie wsparcie to praca nad rozszyfrowaniem zgłaszanych trudności w postaci przejrzystego zinterpretowania źródła tej sprawy. Pracownia Horyzonty jest ośrodkiem prywatnym, poleca swe usługi w języku polskim a także angielskim. Pracownia mieści się w Warszawie na ul Saskiej 95, m. 1 parking (przy ulicy).

Vestin
Vestin

katalog:

adres: http://www.vestin.pl

tytuł: Vestin

opis: Pomoc prawna dla ofiar wypadków i egzekwowaniu zobowiązań i wierzytelności. Uzyskiwanie odszkodowań dla ofiar wypadków i rent.

 

Internetowy Katalog Monet Śląskich
Internetowy Katalog Monet Śląskich

katalog:

adres: http://republika.pl/shanty/

tytuł: Internetowy Katalog Monet Śląskich

opis: Internetowy Katalog Monet Śląskich - ryciny większości monet jakie zostałe wybite na Śląsku od Średniowiecza po wiek XVIII a także ciekawostki, pomoc w identyfikacji monet.

 

Ekosystem
Ekosystem

katalog:

adres: http://www.ekosystem.info.pl/

tytuł: Ekosystem

opis: Pomoc małym i średnim przedsiębiorstwom w dostosowaniu do aktualnych wymogów prawa ochrony środowiska. Kompleksowa obsługa spraw ochrony środowiska, szkolenia, doradztwo.

 

Eko-Rek
Eko-Rek

katalog: Firma/Usługi/Ochrona środowiska/Gospodarka odpadami

adres: http://eko-rek.pl/

tytuł: Eko-Rek

opis: Organizacja odzysku odpadów. Pomoc przedsiębiorcom w wypełnieniu przez nich ustawowych obowiązków w zakresie odzysku i recyklingu odpadów opakowaniowych i poużytkowych, edukacja ekologiczna, aktualności, prawo.

 

Psycholog sportu Kraków www.psychologsport.pl

katalog: Zdrowie/Psychoterapeuta

adres: http://www.psychologsport.pl/o-mnie.html

tytuł: Psycholog sportu Kraków www.psychologsport.pl

opis: Miewasz problemy z koncentracją, celowa jest pomoc psychologa. Nie wstydź się skorzystać z pomocy, takie problemy to we współczesnych czasach częsty przypadek, ale jeśli zwlekasz to działasz na swoją niekorzyść. Adamiec Aleksandra - psycholog sportu od lat przeprowadza z sukcesami konsultacje dla sportowców różnych dyscyplin sportowych. Praktycznie w sporcie jak i w pozostałych dziedzinach życia, nie licząc techniki potrzebna jest umiejętność zdobycia sukcesu. Instruktaż mentalny jest zalecany w różnorodnych zawodach, sytuacjach i problemach własnych.

Firma Sprzątająca CityClean24 -cityclean24.pl

katalog: Firma/Sprzątanie

adres: https://www.cityclean24.pl

tytuł: Firma Sprzątająca CityClean24 -cityclean24.pl

opis: Jeżeli potrzebna jest pomoc w czyszczeniu twego lokalu mieszkalnego, domu, biura, składu czy też agencji, nasza firma jest do pomocy 24h/7 dni. Agencja CityClean24 świadczy swoje usługi na terytorium całej Warszawy oraz pobliskich miejscowości np. w Sulejówku, Legionowie, Konstancinie, Otwocku lub w Milanówku. Świadczymy okazały pakiet usług w którym jest sprzatanie, pranie a także mycie. Sprzątamy domy, mieszkania, biura oraz całe osiedla i tereny zielone. W palecie także fachowe mycie okien, witryn sklepowych a także uciążliwych do umycia przeszkleń w biurach, hotelach i innych budynkach. Pierzemy dywany, wykładziny podłogowe a także tapicerkę samochodową. Wywozimy nieprzydatne przedmioty a także umeblowanie jak również inne gabaryty. Poza tym sprzątanie grobów, pomników, obelisków itp. prace na obszarach cmentarzy.

stronywww.eu