wizytówka stron

wyszukiwarka stron WWW

strony eu

rejestracja stron

Wykonanie i montaż konstrukcji stalowych

adres: https://www.skarzynski-konstrukcje.pl

tytuł: Wykonanie i montaż konstrukcji stalowych

opis: Skarżyński Konstrukcje produkuje na zamówienie różne konstrukcje ze stali jak również zajmuje się ich końcowym montażem. Realizujemy konstrukcje wsporcze pod reklamę i urządzenia oraz hale i obiekty przemysłowe, również schody, balustrady, ogrodzenia, elewacje jak również zabezpieczenia bhp. Naszym kontrahentom proponujemy oprócz tego także transport na miejsce montażu jak również wynajem miniżurawia, posiadamy dźwig Maed 305. Skarżyński Konstrukcje funkcjonuje od nieomal pięćdziesięciu lat, zatrudnia wykwalifikowanych fachowców jak również ma wszystkie niezbędne koncesje a także certyfikaty.

 

Wilwor Group sp. z o.o. sp. k. - outsourcing księgowy

adres: https://www.wilwor.pl

tytuł: Wilwor Group sp. z o.o. sp. k. - outsourcing księgowy

opis: Wilwor Group to spółka komandytowa świadcząca usługi z zakresu outsourcingu. Spółki, stowarzyszenia, fundacje, przemysłowców obsługujemy w outsourcingu księgowym a także kadr i płac. Naszym Klientom doradzamy również w zakresie działalności gospodarczej, ułatwiamy rejestrację firm handlowych a także świadczymy usługę biura wirtualnego. Nasi pracownicy mają adekwatny certyfikat księgowy udzielony przez Ministra Finansów. Współdziałamy z notariuszem jak również z kancelarią Radców Prawnych i Adwokatów, a wykaz naszych klientów świadczy, że jesteśmy godziwym partnerem. Działamy na bazie RODO, powierzone nam dane i informacje są bezpieczne. W okresie ciągłych transformacji systemu podatkowego w Polsce, nasza pomoc ma niebagatelny wpływ na udogodnienie działalności gospodarczej, zapraszamy do współpracy - Wilwor Group Warszawa Al. Niepodległości 138 lok. 6

 

Suknie ślubne ekskluzywne dodatki i wykończenia

adres: https://www.szpreglewska.pl

tytuł: Suknie ślubne ekskluzywne dodatki i wykończenia

opis: Chciałabym zademonstrować państwu nową pracownię znajdującą się w stolicy Polski na ul. Jana Kazimierza 57 A. W mojej pracowni pracują doświadczone projektantki jak również zespół salonu, który w każdym przypadku służy wsparciem oraz potrafi rozwikłać wszelkie problemy. Posiadamy duży asortyment sukien ślubnych, koktailowych oraz na bal lub studniówkę. Mamy również sukienki komunijne. Proponujemy suknie w ciekawych stylach dla Pań ceniących osobiście elegancję oraz nietuzinkowość. Salon otwarty od wtorku do piątku w godz. 11-19, natomiast w soboty w godz. 10 - 14. Zachęcamy serdecznie.

 

Miejsca noclegowe w Ostrowie

adres: https://www.karwiaostrowo.pl

tytuł: Miejsca noclegowe w Ostrowie

opis: Domki, domki, domki nad morzem oczekują na urlopowiczów i turystów. Rezerwację domków i apartamentów można przeprowadzić przez net bądź telefonicznie, dane do kontaktu na naszej firmowej stronie www. Apartamenty zlokalizowane są w odległości około 200m od brzegu morza, dwa pomieszczenia z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, dla 4-6 osób, wydzielone miejsca parkingowe. Natomiast domki rozmaitych rodzajów, dla 4 do 8 osób, położone są w odległości od brzegu morza od 500 do 900 metrów, posiadają charakter wolnostojący, jest też plac rozrywek dla dzieci, obszar jest ogrodzony zapewniający prywatność. Miło inwitujemy wszystkich chętnych i oczekujących wypoczynku nad polskim morzem.

 

Hurtownia paliw - Firma EuroDorex

adres: https://www.eurodorex.pl

tytuł: Hurtownia paliw - Firma EuroDorex

opis: Proponuję parę zdań na temat kupna paliw przez nieduże spółki i konsumentów prywatnych. Nasza firma w celu wygody odbiorców prowadzi program Twoja Własna Stacja Paliw, polegający na hurtowej sprzedaży paliwa w bezpiecznych zbiornikach o pojemnościach do 5000 litrów z układem dystrybucyjnym z dostawą do stanowiska zamówionego przez kontrahenta. Firma EURO-DOREX proponuje konkurencyjne koszty hurtowe paliw, co zezwoli zaoszczędzić pieniądze a także likwiduje potrzebę każdorazowego dojeżdżania maszynami do stacji paliw. Polecamy także hurtowy zakup oleju opałowego w atrakcyjnych cenach do grzania domów.

 

Zabezpieczanie elewacji i innych podłoży przeciw graffiti

adres: https://www.hydrowir.pl

tytuł: Zabezpieczanie elewacji i innych podłoży przeciw graffiti

opis: Nasza firma HYDROWIR Robert Kaflik od wielu lat pomaga posiadaczom domów rugować różnego typu zanieczyszczenia z nawierzchni konkretnego obiektu. Sposób hydrościerania niskociśnieniowego posiada patent w Urzędzie Patentowym RP. Naszą metodą można odzyskać uprzednią kolorystykę, nie naruszając konstrukcji podłoża. Stosujemy ją przy sprzątaniu historycznej cegły, usuwaniu graffiti jak też przy czyszczeniu piaskowca. Prosta, ekologiczna ścieżka do czystej elewacji. Usuwamy grzyby, osady atmosferyczne, graffiti oraz inne wszelkie zanieczyszczenia, czyścimy również pomniki, dekoracje fasadowe w gzymsach, i tym podobne. Wykonujemy zadania na rzecz przedsiębiorstw, spółdzielni mieszkaniowych jak również konsumentów indywidualnych.

 

https://www.cieciewoda.waw.pl Wólka Radzymińska

adres: https://www.cieciewoda.waw.pl

tytuł: https://www.cieciewoda.waw.pl Wólka Radzymińska

opis: Przedsiębiorstwo AQUA-TECH dysponuje akcesoriami przedsiębiorstwa WaterJet pozwalającymi ciąć metal, plastik, szkło oraz ceramikę, kamień, drewno jak również kompozyty. Najnowsze narzędzia umożliwiają skrócić czas sporządzenia potrzebnych elementów a także przyoszczędzić i obniżyć zużycie materiału. Wykonujemy w największym stopniu trudne elementy z każdego materiału o rozmiarach nie przekraczających 2000x4000 mm. Co więcej realizujemy frezowania, obróbkę skrawaniem, szlifowanie płaszczyzn i oksydowanie. Zapraszamy potencjalnych klientów do kooperacji.

 

Usługi pielęgniarskie z dojazdem do pacjenta

adres: https://www.centrumopieki24.eu

tytuł: Usługi pielęgniarskie z dojazdem do pacjenta

opis: MANUS Centrum opieki 24 - to agencja zatrudniająca kadrę wysoce wykwalifikowanych z długoletnim stażem fachowców, opiekujących się seniorami oraz osobami chorymi a także rekonwalescentami po pobytach w szpitalu. Dla starszych osób z różnorodnych powodów żyjących samodzielnie, jest to niekiedy jedyna alternatywa zagwarantowania im życzliwej opieki, wsparcia w powszednim życiu oraz poczucia bezpieczeństwa. Dla ludzi chorych, bez możliwości dokonania samodzielnie kupna żywności bądź farmaceutyków, nasza firma oferuje realizację tych dzialań razem z dostawą zamówionych leków oraz artykułów spożywczych do domu pacjenta. Poza tym w ramach opieki świadczymy usługi pielęgniarskie i rehabilitacyjne, również w domu pacjenta, dojazd do pacjenta GRATIS na terytorium Lublina.

 

Top Service Sp. z o. o. likwidacja szkód komunikacyjnych

adres: http://autoserwispraga.pl

tytuł: Top Service Sp. z o. o. likwidacja szkód komunikacyjnych

opis: Uwaga właściciele aut dostawczych - przedsiębiorstwo Top Service Sp. z o. o. oferuje pełną obsługę waszych środków transportowych. Nasza firma wykonuje usługi z obszaru mechaniki, elektrotechniki, elektroniki, lakiernictwa jak również prowadzi serwis układów wydechowych, klimatyzacji, ogumienia a także zabezpieczeń antykorozyjnych, legalizacji zbiorników LPG, wymiany płynów eksploatacyjnych. Oprócz tego realizujemy diagnostykę komputerową, ekspresowe naprawy powypadkowe tudzież renowację i klejenie szyb samochodowych. Proponujemy kontakt telefoniczny czy też internetowy dla bezzwłocznej obsługi konsumenta w dogodnym czasie. Mamy dobrą kooperację z wieloma hurtowniami części w zasadzie każdej firmy a także udzielamy gwarancji na wykonane naprawy przez nasz warsztat.

 

CAR-POL Grodzisk Mazowiecki regeneracja skrzyń biegów

adres: https://www.naprawaskrzyni.pl

tytuł: CAR-POL Grodzisk Mazowiecki regeneracja skrzyń biegów

opis: Nasza firma CAR-POL mieści się blisko Warszawy. Specjalizujemy się w naprawie skrzyń biegów do samochodów dostawczych oraz TIRów. Przedsiębiorstwo ma długoletnie doświadczenie w tej dziedzinie oraz dobre wyniki w obsłudze flot samochodowych jak również odbiorców jednostkowych. Kompetentna załoga CAR-POL tudzież specjalistyczny sprzęt i nowoczesne narzędzia pozwala nam na obsługę rozległej palety marek oraz typów samochodów ciężarowych i autokarów. Niezależnie od regeneracji skrzyń biegów takich firm, jak RENAULT, VOLVO, IVECO, DAF bądź SCANIA, MAN, MERCEDES prowadzimy remont mostów oraz dodatkowo zbyt części nowych i używanych.

 

Naprawa i regeneracja turbosprężarek

adres: https://www.carsteering.pl

tytuł: Naprawa i regeneracja turbosprężarek

opis: Firma Car Steering to specjaliści w regeneracji podzespołów i części samochodowych. Podzespoły samochodów osobowych jak również dostawczych regenerujemy w ciągu 24 godzin. Przedsiębiorstwo ma długoletnie doświadczenie oraz zatrudnia zespół fachowców w regeneracji turbosprężarek, maglownic, krzyżaków kolumny kierowniczej i pomp wspomagania. Specjalistyczne narzędzia oraz sprzęt wraz z kompetentną kadrą Car Steering to gwarancja jakości. Współpracujemy także z innymi warsztatami samochodowymi z tej specjalizacji. Nasz zakład zlokalizowany jest w warszawskiej dzielnicy Wola, dojazd bez problemów z każdej dzielnicy Warszawy i okolic.

 

Artykuły dla dzieci i niemowląt https://www.maledziecko.pl

adres: https://www.maledziecko.pl

tytuł: Artykuły dla dzieci i niemowląt https://www.maledziecko.pl

opis: Firma Małe Dziecko zaprasza do zobaczenia naszego sklepu rodziców oraz opiekunów dzieci jak również niemowląt. W tej branży posiadamy spore doświadczenie. Zatrudniamy wyspecjalizowany zespół, który ochoczo wesprze w kupnie oraz wyborze towaru podług życzeń konsumenta. Proponujemy wyroby wybitnych firm europejskich, takich jak: 4 Baby Bellamy,Noukie's, Tuttolina oraz Bugaboo, Maxi Cosi, Emmaljunga. Posiadamy umowę z agencją kurierską DPD, jaka gwarantuje dowiezienie przesyłki ekspresowo a także bez problemów. Kontrahenci, mają prawo zrezygnować z zawartej umowy sprzedaży w terminie czternastu dni. W tej sytuacji zwracamy wszystkie płatności. Poza tym oferujemy wysyłkę za darmo przy zakupach ponad trzysta złotych. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

 

Długopisy reklamowe z nadrukiem

adres: https://www.dlugopis.com.pl

tytuł: Długopisy reklamowe z nadrukiem

opis: Firma "SJ" jest od ponad dwudziestu lat wytwórcą długopisów reklamowych z nadrukiem. Jest to w większości wypadków wybierany gadżet reklamowy przez wielu klientów. Proponujemy obszerny dobór symboli, odmian a także materiałów. Nasza propozycja zawsze jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb spółek i spółek zgodnie z życzeniem konsumenta. Firma "SJ" zatrudnia wysoce wykwalifikowany zespół, a własna wzorcownia umożliwia nam na szybką realizację każdego żądania. Niezależnie od oferty wykonujemy również nietypowe pomysły, mogą to być na przykład długopisy z klipami 3D, z banerem ewentualnie długopisy z kryształkami Svarowskiego, a także nadruki na zapalniczki, breloczki i tym podobne. Zapraszamy potencjalnych klientów do kontaktu z naszą firmą.

Okulistyka Dziecięca Kolorowe Okulary – W-wa, ul. Międzyborska 12

adres: https://www.okulistadzieciecywarszawa.pl

tytuł: Okulistyka Dziecięca Kolorowe Okulary – W-wa, ul. Międzyborska 12

opis: Nowoczesny ośrodek diagnostyki oraz leczenia narządu wzroku zachęca przede wszystkim dzieci ale także dorosłych pacjentów. Nasz ośrodek jest specjalistycznie zaadaptowany do diagnozowania a także leczenia małych pacjentów, zatrudniamy doświadczonych lekarzy, również takowych z dorobkiem naukowym, rozporządzających współczesnym sprzętem. Dysponujemy gabinetem ultrasonograficznym oraz gabinetem ortoptycznym zaopatrzonymi w urządzenia najnowszych generacji, których bardzo precyzyjne rezultaty badań gwarantują szybką i dokładną diagnozę. Okulistyka Dziecięca Kolorowe Okulary świadczy abstrahując od diagnostyki i leczenia profesjonalny dobór szkieł okularowych w naszym salonie optycznym.

 

Producent opakowań i worków foliowych

adres: http://www.strunowe.pl

tytuł: Producent opakowań i worków foliowych

opis: APRIT Opakowania proponuje obszerny asortyment innowacyjnych opakowań z folii laminowanych, z folii mono oraz torby termoizolacyjne do mrożonek. Dodatkowo wytwarza gotowe zapakowania do proszku, torebki typu premiksy, karma dla zwierząt itp. z barierą zapachu i wilgoci. Produkujemy również torebki termoizolacyjne dla aptek, torebki ECO z okienkiem tudzież nadrukiem. Nasze opakowania foliowe posiadają możliwość wielokrotnego zamknięcia, posiadają również stosowne certyfikaty. APRIT Opakowania posiada nowoczesny park maszynowy a także team grafików, co zapewnia wykonanie każdego zadania zleconego przez odbiorców. Więcej szczegółów na firmowej witrynie www.strunowe.pl a także zapraszamy do sklepu sieciowego www.strunowe.com.pl

 

Twoja Szafa AUCHAN ul. Brukowa 25 Łomianki

adres: http://www.szafa.waw.pl

tytuł: Twoja Szafa AUCHAN ul. Brukowa 25 Łomianki

opis: Jeśli pragniesz zabudować szafę wnękową, antresolę, garderobę lub różne meble na zamówienie, to rekomendujemy nasze usługi - firma Twoja Szafa. Nasza kadra to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, odpowiednim podejsciem do klienta, uwzględniającym jego potrzeby i wymagania. Proponujemy rozplanowanie projektu oraz profesjonalny montaż, produkty wysokiej jakości plus gwarancję na nasze usługi do siedmiu lat. Firma Twoja Szafa funkcjonuje na obszarze stolicy i okolic od ponad 20 lat, stosujemy małe marże, co skutkuje bardzo atrakcyjnymi należnościami na nasze usługi. Nasze salony sprzedaży znajdują się w centrach handlowych AUCHAN Modlińska oraz AUCHAN Łomianki.

 

Chcesz kupić lub wynająć nieruchomość

adres: http://www.macinvest.pl

tytuł: Chcesz kupić lub wynająć nieruchomość

opis: Jeśli chciałbyś zostać inwestorem na rynku nieruchomości, to masz do tego dobrą okazję. Jesteśmy spółką pośredniczącą w obrocie nieruchomościami jak również specjalizujemy się doradztwem inwestycyjnym w ramach nabycia, najmu, sprzedaży tudzież wszelkich innych kłopotów zwiazanych z nieruchomościami. Oferujemy usługi dla inwestorów i deweloperów oraz wszelkich nabywców instytucjonalnych i indywidualnych. Nasza branża to inwestycje mieszkaniowe wielorodzinne, ale specjalizujemy się również nieruchomościami jednorodzinnymi w zabudowie segmentowej oraz osiedli apartamentów jednorodzinnych, plus budynki biurowe oraz handlowe. Jeżeli jesteś już wspólnikiem lub chciałbyś nim zostać, to zaczerpnijże z doświadczenia MACINVEST i pomnażaj osobisty kapitał osiągając zyski na nieruchomościach.

 

Najciekawsze wydarzenia na rynku motoryzacyjnym

adres: http://www.automototechnika.pl

tytuł: Najciekawsze wydarzenia na rynku motoryzacyjnym

opis: Periodyk "Auto Moto Technika" jest miesięcznikiem tworzonym przez miłośników motoryzacji, fachowców o dużych kwalifikacjach w tej branży. Organizując owo pismo chcemy żeby naszymi czytelnikami były nie tylko osoby powiązane z tematyką motoryzacyjną profesjonalnie lub hobbyści ale również potężna rzesza kierowców. Równolegle chcemy zaintrygować naszym wydawnictwem salony samochodowe a także serwisy jak również ich kadrę kierowniczą. Poza tym zajmujemy się technologią, problemami z teorii konstrukcji i eksploatacji, jak też tematyką prawną jak również ubezpieczeniową. Publikujemy wskazówki dotyczące prawidłowej eksploatacji środków transportowych a także eksponujemy wszelkie nowości motoryzacyjne.

Aktualne wydarzenia kulturalne w stolicy

adres: http://www.skarpawarszawska.pl

tytuł: Aktualne wydarzenia kulturalne w stolicy

opis: Skarpa Warszawska to magazyn publikujący materiały przedstawiające stolicę Polski, jej dzieje ale również najnowsze wydarzenia i problemy. Skarpa Warszawska zadebiutowała w 1945 roku jako tygodnik i skończyła swoje istnienie po roku, jesienią 1946. W tamtym czasie czasopismo miało podtytuł - Pismo poświęcone odbudowie stolicy - miasta i człowieka. Jedną z jego założycielek była dziennikarka Wanda Krahelska-Filipowiczowa. Skarpa Warszawska ukazała się na nowo na rynku po 64 latach przerwy w 2012 roku. Na łamach naszego magazynu publikujemy materiały o stolicy, komunikacji warszawskiej, o architekturze itp. a także wywiady ze znanymi mieszkańcami tego miasta. Wszelkim ciekawym losów Warszawy proponujemy prenumeratę naszego magazynu.

 

Atrakcyjne ceny w Total Serwis-Bus Trans – Warszawa

adres: http://www.naprawabusow.pl/

tytuł: Atrakcyjne ceny w Total Serwis-Bus Trans – Warszawa

opis: Jeżeli jesteś właścicielem samochodu dostawczego i potrzebujesz przeglądu to mamy dla Ciebie pomyślną informację. W Warszawie przy ul. Statkowskiego 25 nasza firma Total Serwis-Bus Trans jest do Twojej dyspozycji. Mamy specjalistyczne narzędzia oraz oprzyrządowanie do diagnostyki komputerowej, obsługiwane przez doświadczony team, którego umiejętności umożliwiają wykonanie każdego zlecenia. Serwisujemy i remontujemy samochody wszystkich producentów, między innymi europejskich, takowych jak: Mercedes, Volkswagen, Peugeot, Opel. Obsługujemy użytkowników instytucjonalnych, posiadających większe floty busów jak również klientów prywatnych. Zapewniamy profesjonalizm, krótkie terminy, monitorowany duży parking dla naszych odbiorców oraz interesujące ceny. Total Serwis-Bus Trans czeka na Twoje zlecenia.

 

http://www.mitsubishi-electric.teklim.com urządzenia klimatyzacyjne

adres: http://www.mitsubishi-electric.teklim.com

tytuł: http://www.mitsubishi-electric.teklim.com urządzenia klimatyzacyjne

opis: TEKLIM Sp. j. to Autoryzowany Partner MITSUBISHI ELECTRIC, działający w branży HVAC od kilkunastu lat. Dystrybuujemy sprzęt klimatyzacyjny we współpracy z Mitsubishi Electric Europe od 2015 roku. Zapewniamy konkurencyjne warunki zakupu w stałej sprzedaży pełnej gamy najnowszych sprzętów klimatyzacyjnych korporacji Mitsubishi. Zatrudniamy renomowanych profesjonalistów, którzy gwarantują pomoc merytoryczną w zakresie klimatyzacji jak również wentylacji. Zapewniamy pełne wsparcie serwisowe oraz części zamienne do sprzedawanych przez nas urządzeń. Nabyte urządzenia dostarczamy pod adres użytkownika, ewentualny również odbiór własny z naszego magazynu w Warszawie.

 

ASIK worki na odpady typu Big-Bag

adres: http://www.asik.pl

tytuł: ASIK worki na odpady typu Big-Bag

opis: Przedsiębiorstwo ASIK to firma z wieloletnią praktyką na rynku przewozu, segregacji i utylizacji odpadów, śmieci, nieczystości a także gabarytów zgodnie z zaleceniami i przepisami z obszaru obrony otoczenia, oferuje swoje usługi na terenie Warszawy jak również Mazowsza. Posiadamy należycie wykwalifikowaną kadrę pracowników, konieczny sprzęt a także szybkość oraz sprawność wykonywanych zleceń. Nasi kontrahenci to nieduże firmy a także wielkie instytucje jak również osoby indywidualne, ceny i sposób przeprowadzenia zlecenia mogą być negocjowane. Utylizujemy odpady sezonowe (śnieg, liście), odpady budowlane i poremontowe. Wynajmujemy kontenery oraz posiadamy worki rodzaju Big-Bag w sytuacji niewielkiej ilości odpadów. Przyjmujemy zlecenia jednorazowe, jednakże jesteśmy skłonni na ciągłą, dłuższą współpracę.

 

Ożarowska firma Green Fresh

adres: http://www.green-fresh.pl

tytuł: Ożarowska firma Green Fresh

opis: Internetowa firma Green Fresh to hurtownia warzyw i owoców. Od kilkunastu lat obsługujemy własnym transportem teren stolicy i województwa mazowieckiego. Oferujemy towary pochodzenia krajowego jak również z poza granic polski. Pośród naszych stałych klientów są stołówki, restauracje, hotele. Posiadamy stale świeżutkie warzywa oraz owoce, przez co zasłużyliśmy na szacunek naszych klientów. Zamówienia aprobujemy e-mailem, poprzez telefon jak również z naszej firmowej strony internetowej do godziny 24.00 przez prawie cały tydzień - oprócz niedzieli. Dostawa towaru o wartości ponad 200 zł jest darmowa. Jesteśmy skłonni na każdy sposób współpracy, a nasi klienci nie muszą wiązać się z naszą firmą żadnymi umowami.

 

www.istdp-terapia.pl - psychoterapeuci

adres: http://www.istdp-terapia.pl

tytuł: www.istdp-terapia.pl - psychoterapeuci

opis: Problemy przeciętnego człowieka niekiedy stają się za bardzo przytłaczające, przerastające jego potencjał samodzielnego wyjścia z trudnej sytuacji. Wówczas pomoc psychoterapeuty okazuje się nieoceniona. Psychoterapia ISTDP - Intensive Short-Therm Dynamic Psychotherapy - to nowy, skuteczny rodzaj wyjaśnienia problemów dla osób gotowych na skuteczną współpracę i ceniących własny czas. Chandra, przygnębienie, problemy ze snem, lęki, przepracowanie to moment w którym winniśmy poszukać wsparcia psychoterapeuty. Takie wsparcie to praca nad rozszyfrowaniem zgłaszanych trudności w postaci przejrzystego zinterpretowania źródła tej sprawy. Pracownia Horyzonty jest ośrodkiem prywatnym, poleca swe usługi w języku polskim a także angielskim. Pracownia mieści się w Warszawie na ul Saskiej 95, m. 1 parking (przy ulicy).

 

Firma Gruzik - wywóz w workach Big-Bag

adres: http://www.gruzik-warszawa.pl

tytuł: Firma Gruzik - wywóz w workach Big-Bag

opis: Specjalistyczna firma z Warszawy oferuje swoim konsumentom usługi zawierające wywóz jak również utylizację odpadków, nieczystości trwałych, gabarytów, gruzu oraz odpadów okazjonalnych jak listowie, zalegający śnieg względnie ziemia. Obsługujemy teren stolicy kraju a także przyległe gminy ekspresowo i odpowiedzialnie. Opróżniamy z odpadów garaże, piwnice, strychy oraz jeżeli trzeba - kompletne budynki. Firma Gruzik prowadzi najem kontenerów gruzowo-śmieciowych jak również wywóz w workach rodzaju BIG-BAG oraz dodatkowo wywóz odpadów busem. Zapraszamy do wykorzystania naszych usług, funkcjonujemy 7 dni w tygodniu, bierzemy wszelkie zlecenia oraz gwarantujemy kompetentne a także terminowe jego sfinalizowanie.

 

Markizy - 100 różnych wzorów tkanin

adres: http://www.vertico.pl

tytuł: Markizy - 100 różnych wzorów tkanin

opis: Stosowanie zewnętrznych rolet antywłamaniowych zapewnia wrażenie spokoju i prywatności oraz zabezpiecza lokale przed intruzami. Firma Vertico Warszawa oferuje najnowsze modele obsługiwane za pomocą bezprzewodowego pilota. Oprócz tego producent - firma Vertico rekomenduje plisy, markizy tarasowe, moskitiery oraz rolety materiałowe i żaluzje fasadowe. Wyżej przytoczone produkty wykonujemy na indywidualne zamówienia, dając nabywcom miłą, profesjonalną obsługę. Powierzone nam zlecenia wykonują wysokiej klasy fachowcy zaś stosowanie surowców najwyższej klasy sprawia, że po wielu latach nasze produkty zachowują walory estetyczne oraz użytkowe. Znakomitą jakość wyrobów oraz znajomość najświeższych technik potwierdza otrzymany przez nas tytuł EXPERT SOMFY.

 

Budowanie i integracja zespołów GBR.pl

adres: http://www.gbr.pl

tytuł: Budowanie i integracja zespołów GBR.pl

opis: GBR wykonuje szkolenia polskich pracowników dla polskich oraz światowych firm. Naszym zagadnieniem jest przeprowadzenie klienta od postawionej oceny aż do pozyskania oczekiwanego efektu. Oferujemy doradztwo, szkolenia, coaching a także DISC i eventy. GBR już ponad 20 lat wykonuje szkolenia w Polsce. Regularne podnoszenie umiejętności jak również samoświadomości pracowników jest najważniejszym motorem powodzenia. Zachęcamy do zapoznania się z kompletną ofertą na naszej witrynce internetowej.

 

Dworce kolejowe, lotniska - www.bustaxiwarszawa.pl

adres: http://www.bustaxiwarszawa.pl

tytuł: Dworce kolejowe, lotniska - www.bustaxiwarszawa.pl

opis: Bus Taxi Warszawa przez 7 dni w tygodniu proponuje profesjonalną obsługę przewozu dowolnej ilości osób. Licencjonowani pracownicy zapewnią Państwu komfortowy i bezpieczny kompleksowy transport na terenie stolicy i całej Polski. Świadczymy transfery ze wszystkich hoteli, hosteli, lotnisk Chopina jak również Modlina a także dworców kolejowych. Obsługujemy również imprezy okolicznościowe - chrzciny, komunie, wieczory kawalerskie, śluby i wesela. Dodatkowo oferujemy wycieczki po Stolicy polski z przewodnikiem (polski, angielski, włoski) oraz wycieczki do innych miast na obszarze całej Polski. Organizujemy wycieczki tematyczne - Chopin - śladami kompozytora, Judaica Warszawa, zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego itp. Jednym słowem - oferujemy wszechstronny wygodny transport jak również atrakcyjne stawki za usługę, możliwość płatności w eur, usd, płatność kartą Master Card, Visa, American Express, mamy kasy fiskalne.

 

Kursy zawodowe Warszawa ul: Świderska 113B/28

adres: http://www.kursy-aston.pl

tytuł: Kursy zawodowe Warszawa ul: Świderska 113B/28

opis: ASTON - firma Szkoleniowo-Usługowa organizuje szkolenia pozwalające uzyskać uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi akumulatorowymi. Oferta skierowana jest do osób chcących zdobyć nowe uprawnienia, jak również do bezrobotnych. Dodatkowo absolwent kursu otrzymuje uprawnienia do bezpiecznej wymiany butli gazowych w wózkach zasilanych gazem LPG. Konieczne - wykształcenie podstawowe oraz zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do wykonywania tego zawodu. Poza tym oferujemy szkolenia obsługi kos spalinowych, pił mechanicznych, HDS'a jak również kursy na prawo jazdy.

 

Systemy do obsługi głosowania Unicomp-wza

adres: http://www.unicomp-wza.pl/

tytuł: Systemy do obsługi głosowania Unicomp-wza

opis: Nasza specjalność to organizowanie i obsługa techniczna zleceń wymagających wykorzystywania niezawodnego, najnowszego wyposażenia, pozwalającego na fachowe wykonanie opcjonalnego typu głosowania a także zweryfikowaniu wiedzy praktycznej uczestników konkretnego zgromadzenia. Jako architekci a także twórcy oprogramowania, jakie jesteśmy wstanie ustawić a także przystosować do dowolnych, specyficznych żądań Kontrahenta. To my wykonujemy wszelki aspekt zleceń, jakich czynnikiem jest głosowanie, czy też badanie opinii, preferencji oraz wiedzy praktycznej przy użyciu technologii informatycznych.

 

Portal Jastrzębscy www.jastrzebski-jastrzebscy.pl

adres: http://www.jastrzebski-jastrzebscy.pl

tytuł: Portal Jastrzębscy www.jastrzebski-jastrzebscy.pl

opis: Portal internetowy http://www.jastrzebski-jastrzebscy.pl jest prywatnym serwisem mającym powiększanie informacji o rodzinach z takim nazwiskiem. Mamy wiarę, że przysporzy się to do rozszyfrowania genezy nazwiska Jastrzębski. Jest to miano rodowe szlacheckie odprzymiotnikowe, powstałe niechybnie od nazw miejscowości, prawdopodobnie nazw folwarków czy też wsi. Wszystkim, jacy pomogą uzupełnić historię rodu Jastrzębskich, awansem serdecznie dziękujemy.

Naprawa żurawi www.serwis-hds.com.pl

adres: http://www.serwis-hds.com.pl

tytuł: Naprawa żurawi www.serwis-hds.com.pl

opis: Przewody ciśnieniowe przebiegające w przerwie mniejszej niż pół metra od pracownika są lokowane w specjalnej siatce, która w przypadku zniszczenia wywołuje rozbicie strumienia płynu. W naszej ofercie znajdą Państwo żurawie w kategorii stacjonarnej, prowadnicowej lub na kotwie fundamentowej, umiejscawiane na stronie zewnętrznej bądź wewnątrz budowanego obiektu - również w miejscach mało dostępnych, w szczelinach stworzonych na windy, wewnątrz instalacji. W miarę powiększania wysięgu ramienia żurawia zmniejsza się jego udźwig.

Psycholog sportu Bielsko-Biała www.psychologsport.pl

adres: http://www.psychologsport.pl

tytuł: Psycholog sportu Bielsko-Biała www.psychologsport.pl

opis: Masz kłopoty z koncentracją, potrzebne jest wsparcie psychologa. Nie wstydź się skorzystać z pomocy, takie problemy to w obecnych czasach częsty przypadek, ale jeśli zwlekasz problem może się zwiększyć. Aleksandra Adamiec - psycholog sportu od lat przeprowadza z sukcesem sesje dla sportowców przeróżnych dyscyplin sportowych. W sporcie i nie tylko, nie licząc techniki przydatna jest zdolność osiągnięcia sukcesu. Instruktaż psychiczny jest celowy w różnorodnych profesjach, okolicznościach a także problemach indywidualnych.

 

Omega-accounting.pl księgowość dla firm

adres: http://www.omega-accounting

tytuł: Omega-accounting.pl księgowość dla firm

opis: Biuro księgowości Omega Accounting jest licencjonowanym biurem rachunkowym. Naszą działalność w branży usług księgowych prowadzimy w stolicy Polski. Zrobimy dla Twojej firmy samodzielną ofertę, dopasowaną do potrzeb w zakresie księgowości spółek tudzież weryfikacji aktywów funduszy. Firma Omega Accounting gwarantuje Ci fachowość pracowników, wygodę oraz bezpieczeństwo. Cechuje naszą firmę dobrze dobrana jakość wykonywanych usług a także przystępna cena. Gwarantujemy doskonałą równowagę {pomiędzy jakością wykonania zlecenia a wydatkami.

 

Psycholog sportu Kraków www.psychologsport.pl

adres: http://www.psychologsport.pl/o-mnie.html

tytuł: Psycholog sportu Kraków www.psychologsport.pl

opis: Miewasz problemy z koncentracją, celowa jest pomoc psychologa. Nie wstydź się skorzystać z pomocy, takie problemy to we współczesnych czasach częsty przypadek, ale jeśli zwlekasz to działasz na swoją niekorzyść. Adamiec Aleksandra - psycholog sportu od lat przeprowadza z sukcesami konsultacje dla sportowców różnych dyscyplin sportowych. Praktycznie w sporcie jak i w pozostałych dziedzinach życia, nie licząc techniki potrzebna jest umiejętność zdobycia sukcesu. Instruktaż mentalny jest zalecany w różnorodnych zawodach, sytuacjach i problemach własnych.

Oferujemy - materiały filtracyjne do kabin lakierniczych

adres: http://eurokabina.sklep.pl

tytuł: Oferujemy - materiały filtracyjne do kabin lakierniczych

opis: Marka EUROkabina to lata doświadczenia w sferze importu, sprzedaży, produkcji, montażu, serwisowania gwarancyjnego jak również pogwarancyjnego. Pełne zaplecze produktów eksploatacyjnych a także pomoc w dalszej eksploatacji akcesoriów lakierniczych. Zatrudniona przez nas wysoko wyszkolona kadra techniczna daje gwarancję, iż nasze urządzenia będą organizowały należycie we wszystkich warunkach.

 

Stanowienie prawa

adres: http://www.mysuweren.pl/

tytuł: Stanowienie prawa

opis: My Suweren to ponad 15-letni przegląd krajowej sceny politycznej. Pod nazwą My Suweren kryją się kilkunastoletnie obserwacje, wnioski i refleksje pozwalające kreować obraz lepszego kraju. Służymy radą, rzucamy nowe poglądy na idee dotyczące władzy. Myślimy alternatywnie, czerpiemy z doświadczeń indywidualnych i z historii. Pod warunkiem, że podobnie jak nas, drażni cię sytuacja polityczna naszego państwa zachęcamy do zaznajomienia się z naszymi przemyśleniami.

 

Kabina lakiernicza

adres: http://www.eurokabina.com.pl

tytuł: Kabina lakiernicza

opis: Firma EUROKABINA zajmuje się generalnie sprzedażą kabin lakierniczych, lakierniczo-suszących i różnych urządzeń na wyposażenie przedsiębiorstw zajmujących się malowaniem. Są to profesjonalne urządzenia produkowane przez polską firmę ASTHERM, przeznaczone dla przemysłu metalowego i meblowego oraz motoryzacyjnego. Dla wygody naszych klientów uruchomiliśmy sklep online w którym można nabyć oferowane przez naszą firmę produkty. Poza tym w naszej ofercie posiadamy również materiały eksploatacyjne do wyżej wymienionych kabin tj. filtry sufitowe, wstępne, podłogowe i kieszeniowe jak również włókniny filtracyjne.

 

Pensjonat Szczawno

adres: http://www.pensjonatlorien.pl

tytuł: Pensjonat Szczawno

opis: Jedyny w swoim rodzaju, ekskluzywny pensjonat w centrum Szczawna-Zdroju, spokojnego, malowniczego miasteczka uzdrowiskowego. Pensjonat Lorien to bardzo wysoka jakość, dogodne warunki, profesjonalna obsługa w niewysokiej cenie. Niedawno odnowione pomieszczenia, szereg ciekawych atrakcji i niezapomnianych widoków, to tylko drobna część mnogich zalet naszego pensjonatu. Ogromne doświadczenie i pełen profesjonalizm doświadczenie sprawiają, że w naszym pensjonacie poczujesz się jak w domu, wypoczywaj z klasą.

 

http://www.projektowaniestron.eu/projektowanie_stron.html

adres: http://www.projektowaniestron.eu

tytuł: http://www.projektowaniestron.eu/projektowanie_stron.html

opis: Od wielu lat istniejemy w branży reklamy internetowej. Projektujemy serwisy, blogi, strony internetowe, kreujemy pozytywny wizerunek klienta w sieci. Dbamy o dobre imię klientów i wspieramy ich rozwój w internecie. Projektując, z wiedzą i doświadczeniem, interesujące i przyjazne użytkownikom strony internetowe umacniamy pozycję naszych klientów na rynku. Ułatwiamy zarządzanie stroną z pomocą unikatowego systemu WebCMS dającego swobodę zmian zawartości nowego serwisu internetowego. Tworzymy proste oraz zaawansowane sklepy internetowe, pomagamy klientom trafiać do nowych odbiorców.

 

Sprzątanie grobów cmentarz Bródnowski

adres: http://www.warszawa-sprzataniegrobow.pl

tytuł: Sprzątanie grobów cmentarz Bródnowski

opis: Jesteśmy profesjonalistami w temacie pielęgnacji płyt nagrobnych. Działamy na rynku usług czyszczenia grobów już od dziesięciu lat. Naszą specjalnością jest czyszczenie pomników nagrobnych tworzonych z wszelkiego rodzaju kamienia. Nasze usługi obejmują między innymi cmentarze takie jak:Cmentarz Północny, Cmentarz Powązki Cywilne, Cmentarz Bródnowski, Cmentarz Powązki Wojskowe i inne. Ponadto świadczymy również kompleksowe usługi kamieniarskie. Działamy z myślą o osobach pracujących które nie są w stanie poświęcić wiele czasu na porządkowanie grobów.

 

PHU MM Meble Biurowe

adres: http://mm-meblebiurowe.pl/

tytuł: PHU MM Meble Biurowe

opis: Szeroki asortyment mebli biurowych w ofercje PHU „MM” Meble Biurowe Warszawa. Proponujemy biurka i stoliki komputerowe, stoły, szafy, regały oraz fotele i krzesła obrotowe itp. Posiadamy w ofercie meble własnej produkcji a także Jarocińskiej Fabryki Mebli, MDD, Mikomax. Meble są trwałe, estetyczne, praktyczne w szerokiej gamie kolorów. Wykorzystując oferowane meble można zaaranżować nowoczesne biuro, sale konferencyjne itd. Bezpłatne pomiary oraz pomoc w aranżacji. Na zamówienie możemy wykonać meble według projektu klienta. Zapewniamy także transport i montaż.

 

http://www.flagi-windery.pl flagi firmowe

adres: http://www.flagi-windery.pl

tytuł: http://www.flagi-windery.pl flagi firmowe

opis: Oferujemy flagi reklamowe na masztach przenośnych czyli bowflagi. W katalogu produktów dostępne są dwa podstawowe rodzaje winderów, FULL oraz HALF. W wersji FULL trzy różne modele, natomiast w wersji HALF dwa modele. Do każdego typu można kupić wymienną podstawkę, torbę transportową, a ponadto pokrowiec na betonowe obciążniki. Flaga jest doskonałą formą reklamy mobilnej, są łatwe w montażu, przyciągają wzrok potencjalnych nabywców. Nowoczesna technologia druku termotransferowego, dowolna grafika oraz wysoka trwałość materiałów gwarantują bezstratną jakość naszego produktu na przestrzeni czasu. Nowoczesna reklama wizualna - windery reklamowe oraz flagi - to nasza oferta specjalnie dla Twojej firmy. Realizujemy zlecenia hurtowe oraz pojedyncze, już od jednej sztuki!

 

Noclegi lotnisko Modlin

adres: http://www.noclegimodlin.pl

tytuł: Noclegi lotnisko Modlin

opis: Noclegi dla podróżnych korzystających z lotniska Modlin - Pensjonat u Alexa. Pensjonat, otoczony lasem, położony jest w pobliżu trasy E7, tylko 19 km od terminala Modlin. Goście pensjonatu mogą skorzystać z suany, basenu, kortów tenisowych itp. Do dyspozycji jest również stylowa restauracja, specjalność - kuchnia polska. Mała odległość od lotniska pozwala na wygodny dojazd do terminala. Naszym gościom oferujemy wygodny nocleg ze śniadaniem, oraz dowóz na lotnisko Modlin.

 

www.kurs-hds-wozki.pl

adres: http://www.kurs-hds-wozki.pl

tytuł: www.kurs-hds-wozki.pl

opis: Ośrodek Kształcenia ALMAT to firma działająca na rynku szkoleniowym od wielu lat. Almat prowadzi szkolenia pozwalające uzyskać uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi akumulatorowymi i spalinowymi. Uzyskane przez uczestników uprawnienia dotyczą wszystkich typów wózków widłowych z napędem silnikowym, są bezterminowe i honorowane we wszystkich krajach Uni Europejskiej. Jednocześnie organizujemy kursy na obsługę wciągarek, ładowarek teleskopowych, suwnic, HDS'ów i podnośników koszowych oraz kursy BHP dla wszystkich grup zawodowych.

 

Obsługa walnych zgromadzeń

adres: http://www.sdgsystem.pl

tytuł: Obsługa walnych zgromadzeń

opis: Firma SDG oferuje profesjonalną organizację i realizację Walnych Zgromadzeń. Dysponujemy bezprzewodowymi urządzeniami do zliczania głosów pozwalające na prowadzenie głosowania bez zbędnych opóźnień. Poza tym prowadzimy obsługę notarialną i prawną. Na życzenie klienta realizujemy transmisje internetowe oraz rejestrujemy audio i wideo. Organizujemy także interaktywne konferencje, szkolenia oraz eventy. Długoletnie doświadczenie oraz profesjonalny sprzęt konferencyjny pozwalają nam na sprawne i rzetelne wykonanie każdego zlecenia.

 

Farby ekskluzywne

adres: http://www.farbyprzemyslowe-impa.pl

tytuł: Farby ekskluzywne

opis: Działająca od 2000 roku firma IMPA DYSTRYBUCJA posiada autoryzację polskiego producenta farb - firmy OLIVA i czołowego skandynawskiego producenta farb dla przemysłu -firmy TEKNOS. W naszej ofercie bogaty asortyment farb przeciwpożarowych, do zabezpieczeń antykorozyjnych oraz farb dekoracyjnych do pomieszczeń wewnątrz budynków. Poza tym jednocześnie oferujemy serwis, doradztwo techniczne oraz kompletacje dostaw dla przemysłu i budownictwa. Prowadzimy też szkolenia z zakresu farb dekoracyjnych. Zapraszamy do współpracy firmy profesjonalne.

 

http://www.astherm.pl

adres: http://www.astherm.pl

tytuł: http://www.astherm.pl

opis: Nasza firma w Górze Kalwarii k/ W-wy oferuje kabiny lakiernicze i lakierniczo-suszące dla motoryzacji, przemysłu metalowego i meblarstwa. Kabiny lakierniczo-suszące to specjalne pomieszczenia, wielkością dopasowane do gabarytów malowanego detalu. Kabiny lakiernicze ASTHERM projektowane są tak, by były jak najbardziej wszechstronne. Najważniejszym zadaniem naszej firmy jest zapewnienie maksymalnej jakości oferowanych produktów oraz usług. Firma ASTHERM Sp. z o.o. nieprzerwanie uczestniczy w programie Rzetelna Firma od października 2008 r.

 

Tania kolokacja serwerów w Warszawie

adres: http://www.kolokacjaserwerow.net

tytuł: Tania kolokacja serwerów w Warszawie

opis: Firma KBT - kolokacja serwerów w Warszawie, oferuje swoim klientom dzierżawę serwerów VPS oraz serwerów dedykowanych. Kolokacja serwerów zlokalizowana w centralnym punkcie Warszawy zapewnia klientom pełne bezpieczeństwo danych, nieprzerwany, bezawaryjny dostęp do sieci oraz szeroki wachlarz usług dodatkowych. Stosowana przez KBT technologia VPS umożliwia podział zasobów serwerów fizycznych, przez co można udostępnić je większej ilości firm. Odpowiednia przestrzeń dyskowa, przydział pamięci RAM i mocy procesora to cechy usługi VBS. Dzierżawa serwerów to dobre i tanie rozwiązanie dla firm, które nie mogą ponosić wysokich kosztów instalowania własnych urządzeń.

Juliusz Narzyński - artysta malarz

adres: http://www.narzynski.pl

tytuł: Juliusz Narzyński - artysta malarz

opis: Artysta malarz, pedagog, profesor łódzkiej PWSSP - Juliusz Narzyński. Urodzony w roku 1934 w Warszawie. Studia i dyplom na Wydziale Malarstwa warszawskiej ASP. Uczestnik kilkudziesięciu wystaw w kraju i za granicą. Laureat Nagrody im. Cypriana Kamila Norwida w 1969 roku. Jego prace znajdują się w zbiorach muzealnych w kraju i za granicą oraz w kolekcjach prywatnych kolekcjonerów.

 

Rehabilitacja dzieci z autyzmem

adres: http://www.autyzm-sklep.pl

tytuł: Rehabilitacja dzieci z autyzmem

opis: Autyzm to całościowe zaburzenie rozwoju (ASD), niestety, jest niewyleczalny. Założyliśmy ten sklep po to, aby oferować Państwu szeroki zakres produktów, służących do terapii dziecka w otoczeniu domowym. Oferowane w sklepie produkty są specjalnie dobrane dla osób autystycznych. Dzieci autystyczne najwięcej czasu spędzają w domu, więc czas poświęcony na domową terapię pozwoli nam poznać problemy naszego dziecka i pomoże je rozwiązywać. W razie wątpliwości poradźcie się specjalisty. Pomoże dobrać produkty najlepiej nadające się dla Waszego dziecka.

 

Pergole tarasowe najlepsze ceny i promocje

adres: http://www.markizy.eu

tytuł: Pergole tarasowe najlepsze ceny i promocje

opis: Producent - firma ARTIMA proponuje najnowsze modele markiz tarasowych. Markizy wykonane są z elementów produkcji włoskiej. Markizy oprócz osłony przed słońcem chronią przed deszczem i wiatrem, a poza tym są doskonałym nośnikiem reklamowym dla firm, restauracji i sklepów. W zależności od zastosowań mamy markizy: koszowe, balkonowe oraz tarasowe. Markizy konstruowane są z profili aluminiowych, pokrywanych tkaninami impregnowanymi lub folią PCV.

 

Kasetony reklamowe

adres: http://www.kasetony.eu

tytuł: Kasetony reklamowe

opis: Kasetony podświetlone są najpopularniejszym rozwiązaniem pokazania swojej firmy na zewnątrz. Istniejąca na rynku od 1993 roku firma ARTIMA, poleca kasetony jednostronne i dwustronne wykonane z profili aluminiowych o grubościach od 8 do 18 cm. Wszystkie prace realizowane są kompleksowo od projektu do montażu. Firma ARTIMA świadczy usługi na terenie całej Polski. Krótki czas wykonania zleceń, pełna dyspozycyjność oraz profesjonalizm to główne zalety naszej firmy.

 

http://www.artima.com.pl

adres: http://www.artima.com.pl

tytuł: http://www.artima.com.pl

opis: Firma z warszawy - ARTIMA proponuje kasetony świetlne oraz najnowsze modele markiz koszowych i tarasowych. Osłaniające przed słońcem markizy koszowe są jednocześnie bardzo dobrym miejscem reklam dla firm, restauracji i sklepów. Poza tym markizy niezależnie od typu chronią przed deszczem i wiatrem. Markizy wykonywane są z włoskich profili aluminiowych. Warszawska firma ARTIMA oferuje również kasetony świetlne jednostronne i dwustronne, permanentnie promujące produkt lub firmę, ponieważ są widoczne tak w dzień jak i w nocy.

 

Farby do ścian

adres: http://www.tkfarby.pl

tytuł: Farby do ścian

opis: W ofercie naszej firmy produkty znanych producentów branży malarskiej oraz akcesoriów malarskich. Posiadamy farby szerokiego zastosowania. Barwimy według wzorników kolorów RAL, NCS (komputerowo). Gwarantujemy profesjonalną obsługę klientów, w tym doradztwo technologiczne i techniczne. Firma TK Farby prowadzi sprzedaż klientom indywidualnym oraz profesjonalnym firmom. Zapraszamy na strony firmy handlowej TK Farby.

 

Kancelaria radców prawnych

adres: http://www.mwblawyers.pl

tytuł: Kancelaria radców prawnych

opis: Prawie każdy z nas korzystał kiedyś z porady prawnika. Kupując np. dom musimy skorzystać z pomocy adwokata. Jedną z takich kancelarii jest Kancelaria Radców Prawnych HOSSA. Kancelaria posiada biura w Toruniu, Warszawie, Wrocławiu, Tel Avivie. Współpracuje również z Radcami Prawnymi i Adwokatami z całej Polski. Stawiamy na osobisty, bezpośredni kontakt z Klientem. Kancelaria zapewnia udzielenie profesjonalnej obsługi prawnej Klientów.

 

Dezynfektory, sterylizatory, opakowania do sterylizacji

adres: http://www.sterigat.pl

tytuł: Dezynfektory, sterylizatory, opakowania do sterylizacji

opis: Firma Sterigat sp. z o.o. oferuje produkty do dekontaminacji na najwyższym światowym poziomie. Doskonała znajomość materiałów eksploatacyjnych stosowanych w procesach dekontaminacji pozwala nam na wybór najlepszych produktów oraz współpracę z firmami należącymi do czołówki światowej w tej branży. Oferujemy miedzy innymi opakowania firmy WIPAK, czołowego wytwórcy opakowań sterylizacyjnych linii STERIKING ® oraz innych znanych producentów.

 

http://www.baneryreklamowe-warszawa.pl

adres: http://www.baneryreklamowe-warszawa.pl

tytuł: http://www.baneryreklamowe-warszawa.pl

opis: Banery to reklama skuteczna i bardzo ciekawa. Banery wykonywane są z materiałów najwyższej jakości. Ten rodzaj reklamy jest bardzo odporny na zmienne warunki atmosferyczne i przez długi czas może być eksploatowany. Nasza firma specjalizuje się w produkcji banerów winylowych, tekstylnych oraz wydruków wielkoformatowych. W ofercie dostępny jest też system wystawienniczy. Profesjonalne wykonanie zlecenia oraz gwarancja wysokiego poziomu usługi powinny zadowolić każdego klienta.

 

Sklep z cukierkami okolicznościowymi

adres: http://krowki24.pl

tytuł: Sklep z cukierkami okolicznościowymi

opis: Cukierki Reklamowe Konstancja Dołęga-Dołęgowska to firma z ponad 20-letnią doświadczeniem. Krówki reklamowe to doskonała okazja na ukazanie prestiżu i na poprawę wizerunku własnej firmy. Do firmy przychodzi na przykład ważny klient i zostaje poczęstowany słodyczami z logo Waszej firmy. Z czym będzie kojarzył nazwę Waszej firmy? Będzie ją słodko wspominał. Warto skorzystać z takiej formy promocji, bo jest ona bardzo przydatna i przynosi sporą ilość profitów. Cukierki w opakowaniach reklamowych mają duże wzięcie, więc postanowiliśmy produkować również krówki w opakowaniach okolicznościowych.

www.uslugidzwigowe-womag.pl Dźwigi samojezdne Warszawa

adres: http://www.uslugidzwigowe-womag.pl

tytuł: www.uslugidzwigowe-womag.pl Dźwigi samojezdne Warszawa

opis: Dwadzieścia lat doświadczeń daje naszej firmie wysoką pozycję w profesjonalnych usługach dźwigowych. Prowadzimy usługi żurawi samochodowych z obsługą operatorską do 300 ton. Świadczymy usługi na terenie całego kraju a w razie zainteresowania klientów także na obszarze Europy. Oferujemy duży wybór żurawi kołowych. Posiadamy nowoczesne, teleskopowe żurawie samojezdne marki LIEBHERR i FAUN. Przyjmujemy do realizacji nawet najbardziej skomplikowane zlecenia. Gwarantujemy solidność, terminowość i fachowość, oraz wieloletnie doświadczenie.

 

www.zakladanieogrodow-warszawa.pl

adres: http://www.zakladanieogrodow-warszawa.pl

tytuł: www.zakladanieogrodow-warszawa.pl

opis: Saba-Ogrody działa w Warszawie od kilku lat, zajmujemy się projektowaniem i urządzaniem terenów zieleni. Urządzamy tereny zieleni przy domach, rezydencjach, ogrody na dachach oraz w otoczeniu biurowców. Zaletą naszej firmy są usługi świadczone kompleksowo. Zakres naszej działalności:aranżacje i budowa ogrodów, porządkowanie terenu po budowie, projektowanie i montaż małej architektury ogrodowej itp. Wiele zrealizowanych zleceń oraz zadowolenie klientów świadczą o jakości usług firmy Saba-Ogrody. Zapraszamy do galerii prezentującej nasze realizacje.

 

http://www.sprzatanie-grobowwarszawa.pl

adres: http://www.sprzatanie-grobowwarszawa.pl

tytuł: http://www.sprzatanie-grobowwarszawa.pl

opis: Firma działa na rynku warszawskim od roku 2006. Oferujemy obsługę grobów każdego rodzaju (ziemnych, kamiennych - lastryko, marmur, granit). Wykonujemy też zlecenia ponadstandardowe. Polecamy również odnawianie napisów na tablicach nagrobkowych i usługi kamieniarskie. Działamy na terenie wszystkich cmentarzy na terenie m. st. Warszawy. Ceny za każdym razem ustalane są indywidualnie i zależą od rodzaju usługi jak również od lokalizacji grobu, jego wielkości i stanu zanieczyszczenia.

 

http://www.flagi-reklamowe.eu

adres: http://www.flagi-reklamowe.eu

tytuł: http://www.flagi-reklamowe.eu

opis: Flagi reklamowe na zamówienie, to tani i efektowny sposób na reklamę. Nowoczesna technologia druku termotransferowego oraz wysoka trwałość materiałów gwarantują bezstratną jakość naszego produktu na wiele lat. Na łamach naszego serwisu znajdziesz mnóstwo ciekawych informacji na temat reklamy zewnętrznej. W prosty i przyjemny sposób wprowadzimy Cię w tajniki flag reklamowych, bannerów, winderów, wydruków wielkoformatowych oraz systemów wystawienniczych. Poza tym propozycje konkretnych rozwiązań reklamy wizualnej - to nasza oferta specjalnie dla Ciebie.

 

http://www.aston.waw.pl

adres: http://www.aston.waw.pl

tytuł: http://www.aston.waw.pl

opis: ASTON – firma Szkoleniowo-usługowa organizuje szkolenia pozwalające uzyskać uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi akumulatorowymi. Oferta kierowana jest do osób z różnych powodów nieaktywnych zawodowo. Dodatkowo absolwent kursu otrzymuje uprawnienia do bezpiecznej wymiany butli gazowych w wózkach zasilanych gazem płynnym. Konieczne - wykształcenie podstawowe oraz zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do wykonywania tego zawodu. Poza tym oferujemy szkolenia obsługi kos spalinowych, pił mechanicznych, HDS'a jak również kursy na prawo jazdy.

 

Układanie glazury

adres: http://www.uslugiglazurnicze.pl

tytuł: Układanie glazury

opis: Układanie glazury jednak nie jest prostą sprawą, trzeba posiadać pewne umiejętności. Na stronach ciekawego bloga możemy uzyskać pewne wiadomości z tej dziedziny. Ważną sprawą jest dobór odpowiedniego typu glazury. Następnie podejmujemy decyzję, czy pracę wykona glazurnik, czy wykonamy tę pracę sami. Jeśli wybierzemy opcję - zatrudniamy fachowca - musimy wybrać solidną firmę. Natomiast, jeżeli zdecydujemy się wykonać układanie samodzielnie, musimy uzupełnić swoje wiadomości za pomocą literatury lub internetu.

 

Fotografia ciążowa - studio fotografii ciążowej Belly Session

adres: http://www.bellysession.pl

tytuł: Fotografia ciążowa - studio fotografii ciążowej Belly Session

opis: Artystyczne sesje fotografii ciążowej tylko w Belly Session Studio. Jest to pierwsze w naszym kraju studio fotograficzne w tej specjalności. Piękno ciała i kumulacja pozytywnych emocji, fenomen nadchodzącego macierzyństwa wszystko to działa na nasze kobiece zmysły. Zapraszamy kobiety w ciąży, rodziców z noworodkami na niestandardową sesję fotograficzną. Warto zapamiętać i uwiecznić ten magiczny okres w życiu kobiety bo ciąża jest tematem kobiecym, modnym oraz sexy. Belly Session Studio oferuje do sprzedaży również autorskie projekty w formie papierowych powiększeń do wystroju wnętrz.

 

http://www.markizy.name

adres: http://www.markizy.name

tytuł: http://www.markizy.name

opis: Mając dom, którego pomieszczenia są nasłonecznione, mamy dużo światła a zarazem ciepła. Czasem jednak te zalety zaczynają nam przeszkadzać i staramy je ograniczyć. Wysoka temperatura w pomieszczeniu a na ekranie telewizora nic nie widać. W takim przypadku trzeba zainstalować markizy. W zależności od konfiguracji pomieszczeń możemy zastosować markizy balkonowe, które służą nie tylko do osłony przed słońcem, ale także przed deszczem i wiatrem. Innym rozwiązaniem będą markizy tarasowe. Markizy tarasowe stosowane są w celu osłonięcia przed operacją słoneczną dużych powierzchni. Markizy balkonowe i tarasowe mają również szerokie zastosowania komercyjne, są doskonałym nośnikiem reklamy dla firm. Używają ich ogródki restauracyjne, osłania się nimi witryny sklepowe, loggie, werandy itp.

 

Gabinet trychologiczny - choroby skóry głowy

adres: http://www.trycholog.eu

tytuł: Gabinet trychologiczny - choroby skóry głowy

opis: Owłosienie skóry głowy jest atutem wielu kobiet i mężczyzn, indywidualnym walorem, wyróżniającym konkretne osoby. Niestety, niektórzy ludzie mają z tym problem. O ile utrata włosów wraz z wiekiem jest procesem naturalnym, to w młodym wieku przeważnie jest to związane z przebytymi lub aktualnymi schorzeniami. Centrum Trychologii jako jedyne w Polsce dysponuje najbardziej rozwiniętą technologicznie aparaturą badawczą. Nasza terpia Anti Aging jest rozwiązaniem alternatywnym dla osób, którym leczenie farmakologiczne nie dało efektów. Mamy długoletnią praktykę w pielęgnacji i zapobieganiu wypadania włosów, jesteśmy w stanie zapewnić oczekiwane efekty leczenia.

 

Serwis Samsung Warszawa

adres: http://www.samsung-serwis-warszawa.pl

tytuł: Serwis Samsung Warszawa

opis: Autoryzowany serwis firmy SAMSUNG poleca naprawy sprzętu RTV i AGD. A-Tech to centrum naprawcze sprzętu elektronicznego w Warszawie. Wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w naprawianiu i konserwacji sprzętu elektronicznego firmy SAMSUNG. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Każdy sprzęt naprawiamy szybko i fachowo. Szybka komunikacja z naszym serwisem za pomocą specjalnie stworzonej infolinii. Nasza firma pojawiła się na rynku w połowie lat 90, a przez lata pracy zyskaliśmy mnóstwo zadowolonych klientów.

 

Agroturystyka w Sudetach

adres: http://www.noclegisudety.pl/

tytuł: Agroturystyka w Sudetach

opis: Sudety to region bogaty w atrakcje turystyczne. Na zwiedzających czekają tanie noclegi, liczne gospodarstwa agroturystyczne. Wypoczynek w polskich górach, na łonie przyrody, staje się popularny także wśród gości zagranicznych. Wakacje lub weekend można spędzić wśród lasów i łąk, zwiedzając zabytki i pomniki przyrody.

 

Serwis Mercedes Zbigniew Broler - części Mercedes Warszawa

adres: http://www.brolerserwis.pl/

tytuł: Serwis Mercedes Zbigniew Broler - części Mercedes Warszawa

opis: Nasza firma MB Serwis Zbigniew Broler to interes rodzinny. Nie tylko dlatego, że kierownictwo to bracia, ale też dlatego, że symboliczną rodzinę miłośników samochodów Mercedes tworzymy z naszymi pracownikami i klientami. Dziś jesteśmy rozpoznawalną firmą wśród właścicieli samochodów Mercedes oraz aut z grupy Volkswagen. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, posiadamy certyfikat ISO 9001:2000 oraz SQM. Dzięki wykorzystaniu najnowszego oprzyrządowania diagnostyczno-pomiarowego obsługujemy również najnowsze modele Mercedesów. Od wielu lat zajmujemy się również dystrybucją części zamiennych do Mercedesów wszystkich typów. Dla stałych klientów mamy Karty Stałego Klienta pozwalające korzystać z licznych rabatów, zniżek i promocji.

 

rysunek-architektura.pl -Moduł Szkoła rysunku Warszawa

adres: http://www.rysunek-architektura.pl/

tytuł: rysunek-architektura.pl -Moduł Szkoła rysunku Warszawa

opis: Oferujemy kursy i naukę rysunku w plenerze i w obiektach zamkniętych. W ofercie posiadamy lekcje plenerowe, osobiste oraz dużo innych sposobów nauki, pośród których każdy rysownik znajdzie coś dla siebie. Prowadzimy kursy przygotowujące do kierunków studiów związanych ze sztuką i rysunkiem, dzięki czemu nasi klienci mają o wiele łatwiej dostać się na upragnioną uczelnię. Organizujemy zagraniczne wycieczki plenerowe, dające mnóstwo praktyki i mnóstwo doświadczenia. Nasza firma to przede wszystkim fachowość oraz niskie ceny. Prowadzimy też zajęcia wakacyjne dla studentów, którzy chcą nadrobić zaległości oraz dla tych, którzy tak jak my kochają rysunek. Nasza kadra to wykształceni architekci z najlepszych uczelni w Polsce. Zapraszamy na naszą witrynę internetową w celu obejrzenia naszych prac.

 

www.atechserwis.pl Naprawa agd Warszawa

adres: http://www.atechserwis.pl/

tytuł: www.atechserwis.pl Naprawa agd Warszawa

opis: Jesteśmy autoryzowanym centrum serwisowym branży elektronicznej. Od lat naprawiamy sprzęt rtv i agd marek takich jak : Samsung ,Philips, Toshiba, Sharp, Orion, Otake, Zelmer, Lenco, Botti. Mamy największe w kraju doświadczenie jeżeli chodzi o regenerację sprzętu firmy Panasonic. Przez kilkanaście lat działalności na rynku elektronicznym naprawiliśmy tysiące urządzeń pozyskując przy tym wielu zadowolonych klientów. Jeśli pragniesz, by twój sprzęt został naprawiony w krótkim czasie, fachowo i dokładnie to powinieneś skorzystać z usług naszej firmy. Nasza firma powstała w połowie lat 90' co świadczy o naszym niemałym doświadczeniu w branży sprzętu rtv i agd. Nasi klienci za pomocą specjalnie stworzonej infolinii mają bardzo łatwy sposób komunikacji z naszym serwisem. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

 

Aranżacja balkonów Warszawa

adres: http://www.gardinio.pl/

tytuł: Aranżacja balkonów Warszawa

opis: Posiadam wieloletnie doświadczenie w aranżacji tarasów i balkonów oraz projektowaniu ogrodów na terenie Warszawy i okolic. Profesjonalne rozwiązania projektowe połączone z funkcjonalnością, sprawiają, że pielęgnacja ogrodu to relaks i duża przyjemność. Ogród tworzony z pasją daje satysfakcję i radość zarówno twórcom jak i jego właścicielom. Przykłady realizacji projektów balkonów, tarasów i ogrodów na stronie www firmy.

 

Sala na wesele

adres: http://www.perlowydwor.pl/

tytuł: Sala na wesele

opis: Zapraszamy do malowniczego dworku położonego wśród lasów w okolicy Warszawy. Perłowy Dwór to bardzo dobre miejsce na zorganizowanie przyjęcia weselnego, konferencji lub balu karnawałowego z obsługą na najwyższym poziomie. Zapewniamy sprawną organizację, stylowo urządzoną salę na 300 osób z nagłośnieniem i bezprzewodowym dostępem do internetu. Zapewniamy wyśmienite menu przygotowane przez naszych kucharzy. Posiadamy również kompleks noclegowy.

 

www.web-ecommerce.pl - Projektowanie sklepów internetowych

adres: http://www.web-ecommerce.pl/

tytuł: www.web-ecommerce.pl - Projektowanie sklepów internetowych

opis: W dzisiejszych czasach sklepy internetowe są niezwykle popularne. Posiadanie swojego sklepu internetowego to duży plus dla firmy oraz sposób dotarcia do dużej grupy docelowej. Sklep internetowy ma wiele zalet. Relatywnie niskie koszty utrzymania - płaci się tylko za domenę i hosting, czyli miejsce, gdzie sklep jest zainstalowany. Sklep jest dostępny 24 godziny przez 7 dni w tygodniu, co nie wymaga ciągłej obecności jakichkolwiek pracowników. Złożenie zamówienia najczęściej odbywa się bez udziału pracowników - klient po prostu loguje się i zamawia to co jest aktualnie dostępne. Oferujemy system Web-eCommerce obsługi sklepu internetowego, który jest przejrzysty oraz charakteryzuje się prostotą obsługi i wieloma innymi atutami. System jest projektowany indywidualnie na konkretne potrzeby klientów. Pod adresem www.web-ecommerce.pl można przetestować wersję DEMO systemu Web-eCommerce.

 

Kasetony reklamowe

adres: http://kasetony.org/

tytuł: Kasetony reklamowe

opis: Kasetony podświetlane, podobnie, jak billboardy czy bannery, są rodzajem reklamy wizualnej, trafiającej do dużej grupy potencjalnych klientów. Kasetony mogą być jedno- i dwustronne. Zaletami kasetonów podświetlanych są ich dobra widzialność po zmroku oraz niezbyt wysoka cena. Wybierając sposób promocji naszego przedsiębiorstwa nie powinniśmy jednak ograniczać się tylko do kasetonów reklamowych. Dobrym uzupełnieniem jest reklama internetowa, trafiająca do równie dużej grupy zainteresowanych.

 

Grafika komputerowa Warszawa

adres: http://www.grafika-komputerowa.waw.pl/

tytuł: Grafika komputerowa Warszawa

opis: Strona internetowa, jako wizytówka to dla dużych i małych firm obowiązkowy element reklamy. Ważkim składnikiem stron internetowych jest grafika komputerowa podnosząca ich ogladalność. Pozwala ona potencjalnym klientom lepiej zapoznać się z usługami lub produktami przez nas reklamowanymi. Jakość naszego serwisu świadczy o nas i o naszej firmie, pozwala nam na zbudowanie pozytywnego wizerunku firmy, w czym duży udział ma właśnie grafika komputerowa.

 

Badania wydolnościowe

adres: http://www.4sportlab.pl/

tytuł: Badania wydolnościowe

opis: Przygotowujesz się do ciężkich zawodów lub turnieju? Sprawdź swoją kondycję fizyczną. Jak za pewne wiesz badania wydolnościowe pozwolą Ci obliczyć swoje możliwości - dzięki temu będziesz wiedział na co Cię stać, nad czym ewentualnie musisz jeszcze popracować, a co już opanowałeś dobrze. Badaniami wydolnościowymi zajmujemy się już od dłuższego czasu wykonując badania dla najlepszych polskich sportowców. Wszystko, co robimy opiera się na profesjonalnych testach i dokładnej analizie oddechu, oraz wydolności niektórych narządów. W swoim zespole mamy specjalistów z innych dziedzin w tym również profesorów. Pomożemy Ci ukierunkować twoje sportowe zmagania, dobrać dietę, oraz osiągnąć sukces.

 

Projektowanie www Warszawa

adres: http://www.projektowaniewww.waw.pl/

tytuł: Projektowanie www Warszawa

opis: Kiedy chcemy stworzyć swoją stronę www, stajemy przed szeregiem pytań i problemów. Wybierając profesjonalną firmę freelancerską, której powierzymy zadanie stworzenia naszej firmowej strony www, powinniśmy przejrzeć wiele ofert firm ogłaszających się na stronach internetu. Ciekawie zaprojektowana strona www potrafi przyciągnąć uwagę wielu internautów.

 

http://www.banery.wrocław.pl

adres: http://www.banery.wroclaw.pl/

tytuł: http://www.banery.wrocław.pl

opis: Banery reklamowe to jeden z najbardziej popularnych rodzajów reklamy oferowanego produktu. Ten rodzaj promocji jest bardzo efektywny a zarazem tani. Banery wykonywane są z materiałów najlepszej jakości, są odporne na warunki atmosferyczne. Wykorzystywane są na wystawach oraz na co dzień na ulicach naszych miast. Banery reklamowe to dobra inwestycja w reklamę zewnętrzną.

 

http://www.baneryreklamowe.waw.pl

adres: http://www.baneryreklamowe.waw.pl/

tytuł: http://www.baneryreklamowe.waw.pl

opis: Banery reklamowe to jedna z najbardziej popularnych gatunków reklamy. Każda firma stawiająca na promocję nie powinna o nich zapominać. Możliwości zastosowania banerów jest naprawdę dużo, można je powiesić – na płotach, ścianach i w wielu innych - ciekawych miejscach. Powieszone w miejscu ciekawym zdołają przyciągnąć wielu nowych i wartościowych klientów. Wejdź, a dowiesz się wiele więcej.

 

Dorabianie linek Warszawa

adres: http://www.autolinki.pl

tytuł: Dorabianie linek Warszawa

opis: Dorabianie linek Warszawa. Zajmujemy się dorabianiem linek samochodowych hamulca, sprzęgła, gazu, szykościomierza, podnośników szyb, klapy bagażnika, pokrywy silnika. Dorabiamy także linki do łodzi i jachtów, linki do maszyn rolniczych, kosiarek, motocykli oraz linki nietypowe do aut historycznych.

 

Przewozy międzynarodowe

adres: http://www.rombus.pl

tytuł: Przewozy międzynarodowe

opis: Oferowane przez firmę Rombus przewozy międzynarodowe, wykonywane są od lat dziewięćdziesiątych. Nasi kierowcy bezpiecznie i wygodnie dowiozą Państwa do planowanego celu podróży. Wykonujemy planowe przejazdy do Belgii, Holandii i do Niemiec. Możemy także przewieźć uczestników spotkań rodzinnych, towarzyskich lub pracowniczych.

 

Katalog Stron Warszawa

adres: http://www.strony.warszawa.pl/

tytuł: Katalog Stron Warszawa

opis: Zapraszamy do dodawania swoich stron do nowego katalogu Strony Warszawa. Systematyczne zwiększanie backlinków katalogu pozwalają nam już teraz, mimo młodego wieku katalogu, umożliwić zwiększenie pozycji dodawanych stron. Serdecznie zapraszamy do współtworzenia naszego katalogu oraz podnoszenia pozycji swoich stron w wynikach wyszukiwania. Wszystko to całkowicie za darmo!

 

http://www.banery.warszawa.pl Banery Warszawa

adres: http://www.banery.warszawa.pl/

tytuł: http://www.banery.warszawa.pl Banery Warszawa

opis: Nasza firma oferuje najszerszy wybór banerów reklamowych. Banery wykonane są z materiałów najlepszej jakości, stosujemy najnowocześniejsze technologie druku. Gwarantujemy wysoki poziom usług, solidnie wykonujemy naszą pracę w taki sposób, aby nasz klient był zawsze zadowolony.

 

http://www.baneryreklamowe.eu Banery reklamowe Warszawa

adres: http://www.baneryreklamowe.eu/

tytuł: http://www.baneryreklamowe.eu Banery reklamowe Warszawa

opis: Nasza oferta zawiera szeroką gamę produktów reklamy wizualnej w postaci: banerów reklamowych, systemu wystawienniczego, wydruków wielkoformatowych. Dodatkowo świadczymy usługi w zakresie wykonywania projektów graficznych.

 

Dział kadr i płac

adres: http://www.kadry-wynagrodzenia.pl/

tytuł: Dział kadr i płac

opis: Dział kadr i płac prowadzi usługę w zakresie kadrowym i płacowym, a w szczególności zajmuje się ewidencją wynagrodzeń każdego pracownika, tworzeniem listy płac, wystawianiem zwolnień, zaświadczeń, udzielaniem urlopów itp. Dział kadr i płac tworzy wyspecjalizowana grupa, zarządzająca finansami firmy, w taki sposób, aby każdy pracownik był zadowolony.

 

http://www.magazyny.name Magazyny na wynajem

adres: http://www.magazyny.name/

tytuł: http://www.magazyny.name Magazyny na wynajem

opis: W naszym serwisie znajdziesz dziesiątki przydatnych informacji na temat najczęściej napotykanych problemów w trakcie poszukiwania i wynajmowania magazynów. Przeczytaj, czego należy unikać i na co zwrócić największą uwagę. Zapraszamy!

 

Komornik Otwock

adres: http://www.komornikotwock.pl/

tytuł: Komornik Otwock

opis: Strona internetowa Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Otwocku, Elżbiety Adamskiej - Śmigrodzkiej. Zapoznaj się z możliwymi formami kontaktu oraz przeczytaj więcej na temat egzekucji komorniczej.

 

Obróbki blacharskie - blachy

adres: http://www.dach-metolejnik.pl

tytuł: Obróbki blacharskie - blachy

opis: Od początku naszej działalności stale zwiększaliśmy zakres oferowanych produktów. Do naszego asortymentu dołączyliśmy blachy, panel dachowy, blachodachówka, dachówka ceramiczna, blacha na rąbek, profile zimnogięte. W chwili obecnej do pokryć dachowych dodaliśmy nowe wzory dachówki najlepszych europejskich producentów, takich jak Roben, Creaton, Braas, Wienerberger czy Ruup Ceramika. W sprzedaży mamy także dachówki francuskie, hiszpańskie oraz włoskie.

Porcelanosa – płytki ceramiczne – Peronda

adres: http://www.grespania.pl

tytuł: Porcelanosa – płytki ceramiczne – Peronda

opis: Grespania - płytki ceramiczne wiele unikatowych wzorów i rozwiązań. Kolekcje takie jak: Azuvi, Zirconio, Apparici, Peronda, Porcelanosa pomogą uzyskać całkiem nowy uniakatowy wygląd łazienki, tarasu. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej lub salonu firmowego w Piotrkowie Trybunalskim gdzie prezentujemy najnowsze kolekcje i rozwiązania.

Niszczarka – tonery do drukarek

adres: http://biurowe.com.pl

tytuł: Niszczarka – tonery do drukarek

opis: Zapraszamy na zakupy w naszym sklepie oferyjemy m.in. artykuły biurowe, urządzenia biurowe, tonery do drukarek, segregatory, niszczarka, materiały biurowe, papier do ploterów. O wysokiej jakości naszej obsługi może świadczyć fakt, że zaopatrujemy firmy zarówno nadające certyfikaty ISO, jak i posiadające takie certyfikaty. Produkty niezbędne do codziennej pracy w biurze zawsze na czas, na miejsce i zawsze w dobrej cenie. Staramy się, aby w naszej ofercie nie zabrakło atrakcyjnych promocji. Oferujemy możliwość negocjacji cen.

dach-bud istebna Piotr Wolny

adres: http://www.dach-bud.slask.pl

tytuł: dach-bud istebna Piotr Wolny

opis: dachy i więźby

Hosting Warszawa

adres: http://www.hosting-serwery.pl/

tytuł: Hosting Warszawa

opis: W serwisie dowiesz się wszystkiego co powinieneś wiedzieć w ramach hostingu. Za nim zdecydujesz się na zakup konta hostingowego odwiedź naszą stronę i sprawdź czym tak naprawdę różni się serwer współdzielony od dedykowanego bądź do czego oprócz hostingu strony będziesz mógł wykorzystać swój serwer.

 

Wymiana paska rozrządu, wymiany rozrządu

adres: http://www.rozrzad.pl

tytuł: Wymiana paska rozrządu, wymiany rozrządu

opis: Sklep internetowy oferujący części do rozrządu i kompletne zestawy rozrządu do różnych marek samochodów. Rozrząd to układ służący do sterowania otwieraniem i zamykaniem zaworów w silniku czterosuwowym (w dwusuwach to rzadkość). Jest to bardzo precyzyjny i jeden z najważniejszych mechanizmów w silniku.

Ubranka dziecięce, odzież dla dzieci

adres: http://www.lasiczka.com.pl

tytuł: Ubranka dziecięce, odzież dla dzieci

opis: W naszym sklepie internetowym oferujemy Państwu ubranka dla dzieci i niemowląt. Oferowane przez nas ubrania dziecięce pochodzą od sprawdzonych dostawców - wiemy, jak ważna jest jakość i wygoda, pamiętając jednocześnie o atrakcyjnych cenach i promocjach.

Inteligentne domy

adres: http://www.inteligentnedomy.republika.pl/index.html

tytuł: Inteligentne domy

opis: Instalujemy zarówno kompletne systemy inteligentnego domu jak również poszczególne podzespoły. W ekskluzywnych willach oraz w zwykłych mieszkaniach.

Klimatyzatory - ogrzewanie - pompy

adres: http://drago24.pl

tytuł: Klimatyzatory - ogrzewanie - pompy

opis: Produkty sklepie internetowym są niewielką częścią tego co możemy zaoferować naszym klientom. Głównym obszarem działalności firmy jest ogrzewanie i klimatyzacja. Oferujemy duży asortyment produktów z zakresu artykułów do ogrzewania oraz klimatyzacji. Wysokiej jakości sprzęt, oraz krótkie terminy realizacji zamówienia. Serdecznie zapraszamy na zakupy do sklepu internetowego.

Foteliki samochodowe, łóżeczka, wózki

adres: http://24zabawki.pl

tytuł: Foteliki samochodowe, łóżeczka, wózki

opis: Sprzedajemy sprzęt produkty wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach. Zadbaj o bezpieczeństwo swojego dziecka poprzez zastosowanie odpowiedniego do wieku fotelika samochodowego.

stronywww.eu