wizytówka stron

wyszukiwarka stron WWWWyniki wyszukiwania

rejestracja stron » Usługi Doradztwo i konsulting Fundusze unijne

strony eu

stron: 1 z 80  « poprzednia  [...,72,73,74,75,76,77,78,79,80]

www.istdp-terapia.pl - psychoterapeuci

katalog: Zdrowie/Psychoterapeuta

adres: http://www.istdp-terapia.pl

tytuł: www.istdp-terapia.pl - psychoterapeuci

opis: Problemy przeciętnego człowieka niekiedy stają się za bardzo przytłaczające, przerastające jego potencjał samodzielnego wyjścia z trudnej sytuacji. Wówczas pomoc psychoterapeuty okazuje się nieoceniona. Psychoterapia ISTDP - Intensive Short-Therm Dynamic Psychotherapy - to nowy, skuteczny rodzaj wyjaśnienia problemów dla osób gotowych na skuteczną współpracę i ceniących własny czas. Chandra, przygnębienie, problemy ze snem, lęki, przepracowanie to moment w którym winniśmy poszukać wsparcia psychoterapeuty. Takie wsparcie to praca nad rozszyfrowaniem zgłaszanych trudności w postaci przejrzystego zinterpretowania źródła tej sprawy. Pracownia Horyzonty jest ośrodkiem prywatnym, poleca swe usługi w języku polskim a także angielskim. Pracownia mieści się w Warszawie na ul Saskiej 95, m. 1 parking (przy ulicy).

EXECO Krakow - kserokopiarki, drukarki, tonery, tusze, niszczarki, laptopy – serwis, spr
EXECO Krakow - kserokopiarki, drukarki, tonery, tusze, niszczarki, laptopy – serwis, spr

katalog: Firma/Naprawa rtv i agd

adres: http://www.execo.pl

tytuł: EXECO Krakow - kserokopiarki, drukarki, tonery, tusze, niszczarki, laptopy – serwis, spr

opis: Spółka inżynierska "EXECO" zajmuje się automatyką biurową. Oferowane przez nas rozwiązania pomagają obniżyć koszty funkcjonowania firmy dzięki dzierżawie kserokopiarek, drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych na optymalnych warunkach dostosowywanych po audycie do potrzeb klienta. Pomagają również usprawnić obsługę serwisową (wystarczy jeden telefon lub formularz wypełniony na naszej stronie aby pojawił się u państwa nasz inżynier serwisu do wykonania naprawy wybranego sprzętu). Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu w branży pomożemy Państwu wybrać a następnie zakupić odpowiednie urządzenia biurowe, wdrożyć rozwiązania w zależności od potrzeb i przeznaczonych funduszy. "Execo" zatrudnia doświadczonych dyplomowanych inżynierów z wieloletnim doświadczeniem co pozwala na kompleksową obsługę całej gamy sprzętu biurowego oferowanego na rynku m.in. kserokopiarki, kopiarki, drukarki laserowe, niszczarki dokumentów, faksy, centrale telefoniczne, centrale alarmowe, alarmy, wideodomofony, laptopy itp. Ciągle staramy się rozwijać i wsłuchiwać w potrzeby naszych klientów, dlatego jesteśmy wdzięczni za wszystkie opinie, szczególnie krytyczne w ocenie naszego działania. Miejscem prowadzenia naszej działalności jest głównie Kraków jednak dojeżdżamy również do innych miejscowości w regionie małopolskim np.: Nowy Targ, Myślenice, Tarnów, Miechów. W siedzibie firmy świadczymy dodatkowo usługi ksero. Serwis i sprzedaż - kserokopiarek, drukarek, faksów, central telefonicznych, niszczarek oraz całej gamy sprzętu biurowego. Proponujemy Państwu również tanie kserokopiarki używane z gwarancją oraz dzierżawę kserokopiarek w super cenach. Wykonujemy instalacje telefoniczne, alarmowe, telewizji przemysłowej CCTV oraz sieci komputerowe. Teren prowadzenia działalności to m.in. Kraków, Nowy targ, Tarnów, Myślenice.

 

Wdrażanie systemu jakości ISO 9001, środowiskowego 14001
Wdrażanie systemu jakości ISO 9001, środowiskowego 14001

katalog:

adres: http://www.biso.com.pl

tytuł: Wdrażanie systemu jakości ISO 9001, środowiskowego 14001

opis: Podejście projektowe i zaangażowany zespół konsultantów, dobrany na podstawie doświadczenia i wiedzy, pozwala na zastosowanie przyjętych praktyk branżowych i najlepszych wzorców z firm krajowych i zagranicznych.Cechą charakterystyczną działania firmy BISO jest stosowanie indywidualnego rozwiązaniadogodnego i dostosowanego do potrzeb danej organizacji.

 

Suknie ślubne ekskluzywne dodatki i wykończenia

katalog: Zakupy on-line/Suknie ślubne

adres: https://www.szpreglewska.pl

tytuł: Suknie ślubne ekskluzywne dodatki i wykończenia

opis: Chciałabym zademonstrować państwu nową pracownię znajdującą się w stolicy Polski na ul. Jana Kazimierza 57 A. W mojej pracowni pracują doświadczone projektantki jak również zespół salonu, który w każdym przypadku służy wsparciem oraz potrafi rozwikłać wszelkie problemy. Posiadamy duży asortyment sukien ślubnych, koktailowych oraz na bal lub studniówkę. Mamy również sukienki komunijne. Proponujemy suknie w ciekawych stylach dla Pań ceniących osobiście elegancję oraz nietuzinkowość. Salon otwarty od wtorku do piątku w godz. 11-19, natomiast w soboty w godz. 10 - 14. Zachęcamy serdecznie.

Omega-accounting.pl księgowość dla firm

katalog: Firma/Kadry i płace

adres: http://www.omega-accounting

tytuł: Omega-accounting.pl księgowość dla firm

opis: Biuro księgowości Omega Accounting jest licencjonowanym biurem rachunkowym. Naszą działalność w branży usług księgowych prowadzimy w stolicy Polski. Zrobimy dla Twojej firmy samodzielną ofertę, dopasowaną do potrzeb w zakresie księgowości spółek tudzież weryfikacji aktywów funduszy. Firma Omega Accounting gwarantuje Ci fachowość pracowników, wygodę oraz bezpieczeństwo. Cechuje naszą firmę dobrze dobrana jakość wykonywanych usług a także przystępna cena. Gwarantujemy doskonałą równowagę {pomiędzy jakością wykonania zlecenia a wydatkami.

Układanie glazury
Układanie glazury

katalog: Do domu/Remonty

adres: http://www.uslugiglazurnicze.pl

tytuł: Układanie glazury

opis: Układanie glazury jednak nie jest prostą sprawą, trzeba posiadać pewne umiejętności. Na stronach ciekawego bloga możemy uzyskać pewne wiadomości z tej dziedziny. Ważną sprawą jest dobór odpowiedniego typu glazury. Następnie podejmujemy decyzję, czy pracę wykona glazurnik, czy wykonamy tę pracę sami. Jeśli wybierzemy opcję - zatrudniamy fachowca - musimy wybrać solidną firmę. Natomiast, jeżeli zdecydujemy się wykonać układanie samodzielnie, musimy uzupełnić swoje wiadomości za pomocą literatury lub internetu.

 

elektryczność
elektryczność

katalog: Firma/Automatyka

adres: http://kurasz.com.pl

tytuł: elektryczność

opis: elekteyczność

 

Meble kuchenne :: Zabudowa wnęk :: Drzwi przesuwane, Jasienica, Bielsko Biała
Meble kuchenne :: Zabudowa wnęk :: Drzwi przesuwane, Jasienica, Bielsko Biała

katalog:

adres: http://meble-jasienic.pl

tytuł: Meble kuchenne :: Zabudowa wnęk :: Drzwi przesuwane, Jasienica, Bielsko Biała

opis: Firma Stolarstwo Usługowe Tomasz Gorczakowski od 1994 roku wykonuje meble na zamówienie. Do nich zaliczyć można meble kuchenne, meble biurowe, meble apteczne, zabudowy wnęk, drzwi przesuwane typu KOMANDOR i INDECO. Firma mieści się pod adresem: BIELSKO-BIAŁA, JASIENICA ul. Hiacyntów 1167, tel.0601455298

 

Kancelaria radców prawnych
Kancelaria radców prawnych

katalog: Firma/Porady Prawne

adres: http://www.mwblawyers.pl

tytuł: Kancelaria radców prawnych

opis: Prawie każdy z nas korzystał kiedyś z porady prawnika. Kupując np. dom musimy skorzystać z pomocy adwokata. Jedną z takich kancelarii jest Kancelaria Radców Prawnych HOSSA. Kancelaria posiada biura w Toruniu, Warszawie, Wrocławiu, Tel Avivie. Współpracuje również z Radcami Prawnymi i Adwokatami z całej Polski. Stawiamy na osobisty, bezpośredni kontakt z Klientem. Kancelaria zapewnia udzielenie profesjonalnej obsługi prawnej Klientów.

 

stronywww.eu