wizytówka stron

wyszukiwarka stron WWWWyniki wyszukiwania

rejestracja stron » Polska Partia Socjalistyczna

strony eu

stron: 1 z 51  « poprzednia  [...,43,44,45,46,47,48,49,50,51]

Wydawnictwo Dolnośląskie
Wydawnictwo Dolnośląskie

katalog:

adres: http://www.wd.wroc.pl

tytuł: Wydawnictwo Dolnośląskie

opis: Działająca od 1986 r. oficyna o profilu literackim, wydającą klasykę polską i światową, literaturę współczesną, poezję, eseistykę, literaturę edukacyjną i książki historyczne. Wydaje m.in. serię "A to Polska właśnie".

 

Alians Francusko Polski
Alians Francusko Polski

katalog: Regionalne/Europa/Francja

adres: http://www.wirtualnafrancja.com

tytuł: Alians Francusko Polski

opis: Pierwszy portal i łącznik francusko polski w Internecie, na stronach: foto galeria Francji i Polski, katalog stron francusko polskich, chat, forum, sondaże, ogłoszenia, wirtualne kartki, kuchnia polska po francusku, działy polonijne,Strony w języku francuskim i polskim.

 

Autorska strona Oli Lazar
Autorska strona Oli Lazar

katalog:

adres: http://www.olalazar.pl

tytuł: Autorska strona Oli Lazar

opis: Przepisy kulinarne w następujących kategoriach: kuchnie świata, kuchnia orientalna, arabska, indyjska, grecka, ciasta i ciasteczka, czekolada, kuchnie regionalne, kuchnia śląska, kuchnia grecko-polska i polsko grecka, słodkości, piwo.

 

Noclegi lotnisko Modlin
Noclegi lotnisko Modlin

katalog: Relax/Noclegi

adres: http://www.noclegimodlin.pl

tytuł: Noclegi lotnisko Modlin

opis: Noclegi dla podróżnych korzystających z lotniska Modlin - Pensjonat u Alexa. Pensjonat, otoczony lasem, położony jest w pobliżu trasy E7, tylko 19 km od terminala Modlin. Goście pensjonatu mogą skorzystać z suany, basenu, kortów tenisowych itp. Do dyspozycji jest również stylowa restauracja, specjalność - kuchnia polska. Mała odległość od lotniska pozwala na wygodny dojazd do terminala. Naszym gościom oferujemy wygodny nocleg ze śniadaniem, oraz dowóz na lotnisko Modlin.

 

Projektowanie i tworzenie ogrodów, układanie kostki brukowej i granitowej
Projektowanie i tworzenie ogrodów, układanie kostki brukowej i granitowej

katalog:

adres: http://brukarstwo-ogrodnictwo.pl

tytuł: Projektowanie i tworzenie ogrodów, układanie kostki brukowej i granitowej

opis: Nasza firma z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim oferuje Państwu profesjonalne usługi brukarskie oraz ogrodnicze na terenie całego kraju (przede wszystkim zachodnia Polska - Szczecin, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Poznań i ich okolice). Wykonujemy: parkingi, podjazdy, podwórka, opaski, tarasy, chodniki itp. z różnego rodzaju materiałów: kostka granitowa, kamień, polbruk, klinkier itp. Oferujemy także wszelkiego rodzaju usługi ogrodnicze, od projektowania ogrodów po ich pielęgnację: nawodnienia, drenarstwo, nasadzenia, zakładanie trawników.

 

Perfumy fm grouo
Perfumy fm grouo

katalog: Reklama/Praca

adres: http://www.poznan.perfumy-fm.pl

tytuł: Perfumy fm grouo

opis: Zapraszamy do współpracy z firmą FM GROUP Polska - dystrybutorem perfum. Oficjalne otwarcie firmy w Polsce nastąpiło we wrześniu 2004 r. Od połowy listopada firma pojawiła się na rynku czeskim i słowackim. W 2005 r. FM GROUP otworzyła oficjalne oddziały w Austrii oraz na Węgrzech. Rok 2006 to dalsza ekspansja na Anglię i Niemcy (styczeń 2006). W ofercie posiadamy kilkadziesiąt perfum o zapachach znanych światowych marek. oraz wielu innych.* Dajemy możliwość zarobienia każdemu, kto skończył 18 lat i posiada chęci do pracy. Do współpracy poszukujemy przede wszystkim osób zorganizowanych, wytrwałych i nastawionych na sukces. Mile widziana znajomość zasad marketingu wielopoziomowego (MLM). Jako dynamicznie rozwijająca się firma, potrzebujemy liderów grup sprzedażowych oraz konsultantów z terenu całej Polski. To od Ciebie zależy ile zarobisz! Jeśli jesteś urodzonym sprzedawcą - skupisz się na sprzedaży, jeśli działania marketingowe nie są dla Ciebie tajemnicą - zostań liderem i managerem grupy konsultantów!

 

stronywww.eu