wizytówka stron

wyszukiwarka stron WWWWyniki wyszukiwania

rejestracja stron » Firmy

strony eu

stron: 1 z 28  « poprzednia  [...,20,21,22,23,24,25,26,27,28]

EXECO Krakow - kserokopiarki, drukarki, tonery, tusze, niszczarki, laptopy – serwis, spr
EXECO Krakow - kserokopiarki, drukarki, tonery, tusze, niszczarki, laptopy – serwis, spr

katalog: Firma/Naprawa rtv i agd

adres: http://www.execo.pl

tytuł: EXECO Krakow - kserokopiarki, drukarki, tonery, tusze, niszczarki, laptopy – serwis, spr

opis: Spółka inżynierska "EXECO" zajmuje się automatyką biurową. Oferowane przez nas rozwiązania pomagają obniżyć koszty funkcjonowania firmy dzięki dzierżawie kserokopiarek, drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych na optymalnych warunkach dostosowywanych po audycie do potrzeb klienta. Pomagają również usprawnić obsługę serwisową (wystarczy jeden telefon lub formularz wypełniony na naszej stronie aby pojawił się u państwa nasz inżynier serwisu do wykonania naprawy wybranego sprzętu). Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu w branży pomożemy Państwu wybrać a następnie zakupić odpowiednie urządzenia biurowe, wdrożyć rozwiązania w zależności od potrzeb i przeznaczonych funduszy. "Execo" zatrudnia doświadczonych dyplomowanych inżynierów z wieloletnim doświadczeniem co pozwala na kompleksową obsługę całej gamy sprzętu biurowego oferowanego na rynku m.in. kserokopiarki, kopiarki, drukarki laserowe, niszczarki dokumentów, faksy, centrale telefoniczne, centrale alarmowe, alarmy, wideodomofony, laptopy itp. Ciągle staramy się rozwijać i wsłuchiwać w potrzeby naszych klientów, dlatego jesteśmy wdzięczni za wszystkie opinie, szczególnie krytyczne w ocenie naszego działania. Miejscem prowadzenia naszej działalności jest głównie Kraków jednak dojeżdżamy również do innych miejscowości w regionie małopolskim np.: Nowy Targ, Myślenice, Tarnów, Miechów. W siedzibie firmy świadczymy dodatkowo usługi ksero. Serwis i sprzedaż - kserokopiarek, drukarek, faksów, central telefonicznych, niszczarek oraz całej gamy sprzętu biurowego. Proponujemy Państwu również tanie kserokopiarki używane z gwarancją oraz dzierżawę kserokopiarek w super cenach. Wykonujemy instalacje telefoniczne, alarmowe, telewizji przemysłowej CCTV oraz sieci komputerowe. Teren prowadzenia działalności to m.in. Kraków, Nowy targ, Tarnów, Myślenice.

 

Top Service Sp. z o. o. likwidacja szkód komunikacyjnych

katalog: Firma/Mechanika Pojazdowa

adres: http://autoserwispraga.pl

tytuł: Top Service Sp. z o. o. likwidacja szkód komunikacyjnych

opis: Uwaga właściciele aut dostawczych - przedsiębiorstwo Top Service Sp. z o. o. oferuje pełną obsługę waszych środków transportowych. Nasza firma wykonuje usługi z obszaru mechaniki, elektrotechniki, elektroniki, lakiernictwa jak również prowadzi serwis układów wydechowych, klimatyzacji, ogumienia a także zabezpieczeń antykorozyjnych, legalizacji zbiorników LPG, wymiany płynów eksploatacyjnych. Oprócz tego realizujemy diagnostykę komputerową, ekspresowe naprawy powypadkowe tudzież renowację i klejenie szyb samochodowych. Proponujemy kontakt telefoniczny czy też internetowy dla bezzwłocznej obsługi konsumenta w dogodnym czasie. Mamy dobrą kooperację z wieloma hurtowniami części w zasadzie każdej firmy a także udzielamy gwarancji na wykonane naprawy przez nasz warsztat.

Oczarjk - Rośliny ozdobne
Oczarjk - Rośliny ozdobne

katalog:

adres: http://www.oczarjk.pl

tytuł: Oczarjk - Rośliny ozdobne

opis: Firma Oczarjk powstała w 2005 roku. Rosnący popyt na rośliny ozdobne oraz wypełnienie tej niszy na rynku stało się głównym celem działalności firmy Oczarjk. Firma zatrudnia 2 osoby, w sezonie kilka. Serdecznie zapraszamy do naszej siedziby oraz do kontaktu z Nami, z poważaniem Krzysztof Janczewski OFERTA Krzewy i drzewa ozdobne, rzadkie kolekcjonerskie odmiany, nasiona, cebule i byliny niezbędne w Twoim ogrodzie, najciekawsze odmiany i najbarwniejsze kwiaty! Posiadamy najwięcej odmian roślin ozdobnych, dostępnych przez cały sezon, specjalizujemy się w przepięknych odmianach róż oraz drzewek na palikach. Polecamy serdecznie początkującym jak i zaawansowanym ogrodnikom i ludziom kochającym ogrody i rośliny!

 

ASIK worki na odpady typu Big-Bag

katalog: Firma/Usługi

adres: http://www.asik.pl

tytuł: ASIK worki na odpady typu Big-Bag

opis: Przedsiębiorstwo ASIK to firma z wieloletnią praktyką na rynku przewozu, segregacji i utylizacji odpadów, śmieci, nieczystości a także gabarytów zgodnie z zaleceniami i przepisami z obszaru obrony otoczenia, oferuje swoje usługi na terenie Warszawy jak również Mazowsza. Posiadamy należycie wykwalifikowaną kadrę pracowników, konieczny sprzęt a także szybkość oraz sprawność wykonywanych zleceń. Nasi kontrahenci to nieduże firmy a także wielkie instytucje jak również osoby indywidualne, ceny i sposób przeprowadzenia zlecenia mogą być negocjowane. Utylizujemy odpady sezonowe (śnieg, liście), odpady budowlane i poremontowe. Wynajmujemy kontenery oraz posiadamy worki rodzaju Big-Bag w sytuacji niewielkiej ilości odpadów. Przyjmujemy zlecenia jednorazowe, jednakże jesteśmy skłonni na ciągłą, dłuższą współpracę.

http://www.flagi-windery.pl flagi firmowe
http://www.flagi-windery.pl flagi firmowe

katalog: Reklama/Wizualna

adres: http://www.flagi-windery.pl

tytuł: http://www.flagi-windery.pl flagi firmowe

opis: Oferujemy flagi reklamowe na masztach przenośnych czyli bowflagi. W katalogu produktów dostępne są dwa podstawowe rodzaje winderów, FULL oraz HALF. W wersji FULL trzy różne modele, natomiast w wersji HALF dwa modele. Do każdego typu można kupić wymienną podstawkę, torbę transportową, a ponadto pokrowiec na betonowe obciążniki. Flaga jest doskonałą formą reklamy mobilnej, są łatwe w montażu, przyciągają wzrok potencjalnych nabywców. Nowoczesna technologia druku termotransferowego, dowolna grafika oraz wysoka trwałość materiałów gwarantują bezstratną jakość naszego produktu na przestrzeni czasu. Nowoczesna reklama wizualna - windery reklamowe oraz flagi - to nasza oferta specjalnie dla Twojej firmy. Realizujemy zlecenia hurtowe oraz pojedyncze, już od jednej sztuki!

 

Perfumy fm grouo
Perfumy fm grouo

katalog: Reklama/Praca

adres: http://www.poznan.perfumy-fm.pl

tytuł: Perfumy fm grouo

opis: Zapraszamy do współpracy z firmą FM GROUP Polska - dystrybutorem perfum. Oficjalne otwarcie firmy w Polsce nastąpiło we wrześniu 2004 r. Od połowy listopada firma pojawiła się na rynku czeskim i słowackim. W 2005 r. FM GROUP otworzyła oficjalne oddziały w Austrii oraz na Węgrzech. Rok 2006 to dalsza ekspansja na Anglię i Niemcy (styczeń 2006). W ofercie posiadamy kilkadziesiąt perfum o zapachach znanych światowych marek. oraz wielu innych.* Dajemy możliwość zarobienia każdemu, kto skończył 18 lat i posiada chęci do pracy. Do współpracy poszukujemy przede wszystkim osób zorganizowanych, wytrwałych i nastawionych na sukces. Mile widziana znajomość zasad marketingu wielopoziomowego (MLM). Jako dynamicznie rozwijająca się firma, potrzebujemy liderów grup sprzedażowych oraz konsultantów z terenu całej Polski. To od Ciebie zależy ile zarobisz! Jeśli jesteś urodzonym sprzedawcą - skupisz się na sprzedaży, jeśli działania marketingowe nie są dla Ciebie tajemnicą - zostań liderem i managerem grupy konsultantów!

 

stronywww.eu