wizytówka stron

wyszukiwarka stron WWWWyniki wyszukiwania

rejestracja stron » Szkolenia

strony eu

stron: 1 z 25  « poprzednia  [...,17,18,19,20,21,22,23,24,25]

Farby ekskluzywne
Farby ekskluzywne

katalog: Firma/Handel

adres: http://www.farbyprzemyslowe-impa.pl

tytuł: Farby ekskluzywne

opis: Działająca od 2000 roku firma IMPA DYSTRYBUCJA posiada autoryzację polskiego producenta farb - firmy OLIVA i czołowego skandynawskiego producenta farb dla przemysłu -firmy TEKNOS. W naszej ofercie bogaty asortyment farb przeciwpożarowych, do zabezpieczeń antykorozyjnych oraz farb dekoracyjnych do pomieszczeń wewnątrz budynków. Poza tym jednocześnie oferujemy serwis, doradztwo techniczne oraz kompletacje dostaw dla przemysłu i budownictwa. Prowadzimy też szkolenia z zakresu farb dekoracyjnych. Zapraszamy do współpracy firmy profesjonalne.

 

X-WYZWANIE Centrum Extremalnej Rozrywki
X-WYZWANIE Centrum Extremalnej Rozrywki

katalog:

adres: http://www.x-wyzwanie.pl

tytuł: X-WYZWANIE Centrum Extremalnej Rozrywki

opis: Firma X-Wyzwanie zajmuje się organizacją imprez, szkoleń, obozów, event 'ów, aktywnych wczasów z wykorzystaniem takich atrakcji jak: - paintball : posiadamy wysokiej klasy sprzęt do gry w paintball (maski i karabinki TIPMANN 98), pola paintballowe do speedball 'a oraz na paintball leśny - quady : jazda na czterokołowcach atv w trudnym terenie lub na torze dla pojazdów 4x4 - samochody terenowe : wyprawy, rajdy, przeprawy, imprezy dealerskie, rajdy integracyjne - zorbing : toczenie się w kuli - rafting : pływanie na pontonach po rzece Dunajec, - slackline : chodzenie po linie rozpiętej nad ziemią - zabawy linowe , techniki linowe takie jak park linowy z mostem linowym, zjazd tyrolski , układanie kontenerowej piramidy - "skrzynki" - survival : szkoła przetrwania - narciarstwo i snowboarding - paralotnie : loty na paralotni w tandemie - team building : budowanie zespołu, propozycja skierowana na imprezy integracyjne dla firm zawiera gry i zabawy integracyjne, imprez plenerowe, grill z pieczeniem prosiaka, zimą kulig - programy aktywnego wypoczynku dla dzieci i młodzieży przyjeżdżającej na obozy, kolonie, zielone szkoły - sztuczna ścianka wspinaczkowa o wysokości 9 m - szkolenia i kursy z zakresu pierwszej pomocy dla dzieci i dorosłych - pokazy psich zaprzęgów Naszych klientów zapewniamy, że praca z nami to wielka , niezapomniana przygoda . Wszystko to w niskich cenach - zniżki dla grup zorganizowanych! Imprezy przeprowadzamy na terenie Rabki ale nie tylko, możemy w dowolnie wybranym miejscu.

 

Wdrażanie systemu jakości ISO 9001, środowiskowego 14001
Wdrażanie systemu jakości ISO 9001, środowiskowego 14001

katalog:

adres: http://www.biso.com.pl

tytuł: Wdrażanie systemu jakości ISO 9001, środowiskowego 14001

opis: Podejście projektowe i zaangażowany zespół konsultantów, dobrany na podstawie doświadczenia i wiedzy, pozwala na zastosowanie przyjętych praktyk branżowych i najlepszych wzorców z firm krajowych i zagranicznych.Cechą charakterystyczną działania firmy BISO jest stosowanie indywidualnego rozwiązaniadogodnego i dostosowanego do potrzeb danej organizacji.

 

stronywww.eu