wizytówka stron

szukaj stron WWWSprzątanie

strony eu

rejestracja stron » Firma » Sprzątanie

stron 6

Sprzątanie grobów cmentarz Bródnowski
Sprzątanie grobów cmentarz Bródnowski

adres: http://www.warszawa-sprzataniegrobow.pl

tytuł: Sprzątanie grobów cmentarz Bródnowski

opis: Jesteśmy profesjonalistami w temacie pielęgnacji płyt nagrobnych. Działamy na rynku usług czyszczenia grobów już od dziesięciu lat. Naszą specjalnością jest czyszczenie pomników nagrobnych tworzonych z wszelkiego rodzaju kamienia. Nasze usługi obejmują między innymi cmentarze takie jak:Cmentarz Północny, Cmentarz Powązki Cywilne, Cmentarz Bródnowski, Cmentarz Powązki Wojskowe i inne. Ponadto świadczymy również kompleksowe usługi kamieniarskie. Działamy z myślą o osobach pracujących które nie są w stanie poświęcić wiele czasu na porządkowanie grobów.

 

Fundacja Nasza Ziemia
Fundacja Nasza Ziemia

adres: http://www.naszaziemia.pl/v3/

tytuł: Fundacja Nasza Ziemia

opis: Fundacja i jej akcje - przede wszystkim - Sprzątanie Świata.

 

Multipol

adres: http://multipol.com.pl

tytuł: Multipol

opis: Demontaż azbestu, oczyszczanie gruntów, usuwanie awarii ekologicznych, sprzątanie po pożarach, utylizacja i transport odpadów.

BYŚ
BYŚ

adres: http://www.bys.com.pl/

tytuł: BYŚ

opis: Odbiór i utylizacja odpadów i nieczystości, selektywna zbiórka odpadów, niszczenie dokumentów, utrzymanie zieleni, sprzątanie terenów otwartych.

 

Internetowy Poradnik Domowy
Internetowy Poradnik Domowy

adres: http://www.domywww.pl/

tytuł: Internetowy Poradnik Domowy

opis: Internetowy Poradnik Domowy stworzony został aby pomagać i doradzać w sprawach związanych z prowadzeniem i remontem domu na własną rękę. Staramy się doradzać naszym czytelnikom i rozwiązywać ich problemy powstały w czasie remontowania domu we własnym zakresie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych zmianą czy remontem wnętrza bądź całego domu.

 

http://www.sprzatanie-grobowwarszawa.pl
http://www.sprzatanie-grobowwarszawa.pl

adres: http://www.sprzatanie-grobowwarszawa.pl

tytuł: http://www.sprzatanie-grobowwarszawa.pl

opis: Firma działa na rynku warszawskim od roku 2006. Oferujemy obsługę grobów każdego rodzaju (ziemnych, kamiennych - lastryko, marmur, granit). Wykonujemy też zlecenia ponadstandardowe. Polecamy również odnawianie napisów na tablicach nagrobkowych i usługi kamieniarskie. Działamy na terenie wszystkich cmentarzy na terenie m. st. Warszawy. Ceny za każdym razem ustalane są indywidualnie i zależą od rodzaju usługi jak również od lokalizacji grobu, jego wielkości i stanu zanieczyszczenia.

 

Szukaj Sprzątanie w zasobach serwisu rejestracjastron.eu

stronywww.eu