wizytówka stron

szukaj stron WWWMechanika Pojazdowa

strony eu

rejestracja stron » Firma » Mechanika Pojazdowa

 

stron 4

Serwis Mercedes Zbigniew Broler - części Mercedes Warszawa
Serwis Mercedes Zbigniew Broler - części Mercedes Warszawa

adres: http://www.brolerserwis.pl/

tytuł: Serwis Mercedes Zbigniew Broler - części Mercedes Warszawa

opis: Nasza firma MB Serwis Zbigniew Broler to interes rodzinny. Nie tylko dlatego, że kierownictwo to bracia, ale też dlatego, że symboliczną rodzinę miłośników samochodów Mercedes tworzymy z naszymi pracownikami i klientami. Dziś jesteśmy rozpoznawalną firmą wśród właścicieli samochodów Mercedes oraz aut z grupy Volkswagen. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, posiadamy certyfikat ISO 9001:2000 oraz SQM. Dzięki wykorzystaniu najnowszego oprzyrządowania diagnostyczno-pomiarowego obsługujemy również najnowsze modele Mercedesów. Od wielu lat zajmujemy się również dystrybucją części zamiennych do Mercedesów wszystkich typów. Dla stałych klientów mamy Karty Stałego Klienta pozwalające korzystać z licznych rabatów, zniżek i promocji.

 

Naprawa żurawi www.serwis-hds.com.pl

adres: http://www.serwis-hds.com.pl

tytuł: Naprawa żurawi www.serwis-hds.com.pl

opis: Przewody ciśnieniowe przebiegające w przerwie mniejszej niż pół metra od pracownika są lokowane w specjalnej siatce, która w przypadku zniszczenia wywołuje rozbicie strumienia płynu. W naszej ofercie znajdą Państwo żurawie w kategorii stacjonarnej, prowadnicowej lub na kotwie fundamentowej, umiejscawiane na stronie zewnętrznej bądź wewnątrz budowanego obiektu - również w miejscach mało dostępnych, w szczelinach stworzonych na windy, wewnątrz instalacji. W miarę powiększania wysięgu ramienia żurawia zmniejsza się jego udźwig.

Atrakcyjne ceny w Total Serwis-Bus Trans – Warszawa

adres: http://www.naprawabusow.pl/

tytuł: Atrakcyjne ceny w Total Serwis-Bus Trans – Warszawa

opis: Jeżeli jesteś właścicielem samochodu dostawczego i potrzebujesz przeglądu to mamy dla Ciebie pomyślną informację. W Warszawie przy ul. Statkowskiego 25 nasza firma Total Serwis-Bus Trans jest do Twojej dyspozycji. Mamy specjalistyczne narzędzia oraz oprzyrządowanie do diagnostyki komputerowej, obsługiwane przez doświadczony team, którego umiejętności umożliwiają wykonanie każdego zlecenia. Serwisujemy i remontujemy samochody wszystkich producentów, między innymi europejskich, takowych jak: Mercedes, Volkswagen, Peugeot, Opel. Obsługujemy użytkowników instytucjonalnych, posiadających większe floty busów jak również klientów prywatnych. Zapewniamy profesjonalizm, krótkie terminy, monitorowany duży parking dla naszych odbiorców oraz interesujące ceny. Total Serwis-Bus Trans czeka na Twoje zlecenia.

Naprawa i regeneracja turbosprężarek

adres: https://www.carsteering.pl

tytuł: Naprawa i regeneracja turbosprężarek

opis: Firma Car Steering to specjaliści w regeneracji podzespołów i części samochodowych. Podzespoły samochodów osobowych jak również dostawczych regenerujemy w ciągu 24 godzin. Przedsiębiorstwo ma długoletnie doświadczenie oraz zatrudnia zespół fachowców w regeneracji turbosprężarek, maglownic, krzyżaków kolumny kierowniczej i pomp wspomagania. Specjalistyczne narzędzia oraz sprzęt wraz z kompetentną kadrą Car Steering to gwarancja jakości. Współpracujemy także z innymi warsztatami samochodowymi z tej specjalizacji. Nasz zakład zlokalizowany jest w warszawskiej dzielnicy Wola, dojazd bez problemów z każdej dzielnicy Warszawy i okolic.

Szukaj Mechanika Pojazdowa w zasobach serwisu rejestracjastron.eu

stronywww.eu