wizytówka stron

wyszukiwarka stron WWWWyniki wyszukiwania

rejestracja stron » Gabinety Lekarskie

strony eu

 

Maxdent, Gabinety stomatologiczne
Maxdent, Gabinety stomatologiczne

katalog: Regionalne/Dolny Śląsk/Wrocław/Zdrowie

adres: http://www.maxdent.pl

tytuł: Maxdent, Gabinety stomatologiczne

opis: Leczenie dorosłych i dzieci, oferta usług.

 

Dentysta Gliwice - Lek. Stomatolog Gliwice
Dentysta Gliwice - Lek. Stomatolog Gliwice

katalog: Medycyna i zdrowie/Stomatologia

adres: http://www.saw-dental.pl

tytuł: Dentysta Gliwice - Lek. Stomatolog Gliwice

opis: Dentysta Gliwice,Stomatolog Gliwice,Saw-dental Gliwice - Gabinet stomatologiczny Gliwice. Nowocześnie wyposażone gabinety stomatologiczne. Leczenie kanałowe, profilaktyka paradontoza bezbolesne znieczulenie RTG zębów.

 

http://www.aston.waw.pl
http://www.aston.waw.pl

katalog: Kursy nauka/Kursy

adres: http://www.aston.waw.pl

tytuł: http://www.aston.waw.pl

opis: ASTON – firma Szkoleniowo-usługowa organizuje szkolenia pozwalające uzyskać uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi akumulatorowymi. Oferta kierowana jest do osób z różnych powodów nieaktywnych zawodowo. Dodatkowo absolwent kursu otrzymuje uprawnienia do bezpiecznej wymiany butli gazowych w wózkach zasilanych gazem płynnym. Konieczne - wykształcenie podstawowe oraz zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do wykonywania tego zawodu. Poza tym oferujemy szkolenia obsługi kos spalinowych, pił mechanicznych, HDS'a jak również kursy na prawo jazdy.

 

Kursy zawodowe Warszawa ul: Świderska 113B/28

katalog: Kursy nauka/Kursy

adres: http://www.kursy-aston.pl

tytuł: Kursy zawodowe Warszawa ul: Świderska 113B/28

opis: ASTON - firma Szkoleniowo-Usługowa organizuje szkolenia pozwalające uzyskać uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi akumulatorowymi. Oferta skierowana jest do osób chcących zdobyć nowe uprawnienia, jak również do bezrobotnych. Dodatkowo absolwent kursu otrzymuje uprawnienia do bezpiecznej wymiany butli gazowych w wózkach zasilanych gazem LPG. Konieczne - wykształcenie podstawowe oraz zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do wykonywania tego zawodu. Poza tym oferujemy szkolenia obsługi kos spalinowych, pił mechanicznych, HDS'a jak również kursy na prawo jazdy.

Medyczna Polska - Medycyna Naturalna
Medyczna Polska - Medycyna Naturalna

katalog: Medycyna i zdrowie/Medycyna

adres: http://www.medycznapolska.pl

tytuł: Medyczna Polska - Medycyna Naturalna

opis: Aparat medolight został stworzony w celu zapewnienia najbardziej efektywnego oddziaływania leczniczego. Połączenie długości fal z zakresu czerwieni i początkowego zakresu podczerwieni z ich pulsacyjnym podawaniem tworzy najlepsze warunki dla leczenia, profilaktyki, i rehabilitacji. Światło słoneczne (zakres widzialny i podczerwień) jest jedynym rodzajem naturalnego promieniowania elektromagnetycznego, które przynosi organizmowi korzyść i jest dla niego niezbędne. Stosowanie lampy medolight jest wszechstronne – do użytku domowego, jak i w rehabilitacji, szpitalach (m.in. okres pooperacyjny, kriochirurgia laserowa, operacje ogólne i plastyczne), gabinetach odnowy biologicznej, masażu leczniczego, kosmetologii. Zaletą urządzenia są niewielkie rozmiary oraz możliwość stosowania w każdych warunkach (zasilanie sieciowe oraz bateryjne). Aparat medolight został zatwierdzony jako urządzenie medyczne wg dyrektywy Unii Europejskiej 93/42/EEC. Firma jest wyłącznym dystrybutorem marki Zest. Sprzedaż produktów prowadzona jest w sposób bezpośredni przez przedstawicieli. Firma oferuje produkty stworzone w oparciu o badnia nad właściwościami światła.

 

stronywww.eu