wizytówka stron

szukaj stron WWWKursy

strony eu

rejestracja stron » Kursy nauka » Kursy

 

stron 4

rysunek-architektura.pl -Moduł Szkoła rysunku Warszawa
rysunek-architektura.pl -Moduł Szkoła rysunku Warszawa

adres: http://www.rysunek-architektura.pl/

tytuł: rysunek-architektura.pl -Moduł Szkoła rysunku Warszawa

opis: Oferujemy kursy i naukę rysunku w plenerze i w obiektach zamkniętych. W ofercie posiadamy lekcje plenerowe, osobiste oraz dużo innych sposobów nauki, pośród których każdy rysownik znajdzie coś dla siebie. Prowadzimy kursy przygotowujące do kierunków studiów związanych ze sztuką i rysunkiem, dzięki czemu nasi klienci mają o wiele łatwiej dostać się na upragnioną uczelnię. Organizujemy zagraniczne wycieczki plenerowe, dające mnóstwo praktyki i mnóstwo doświadczenia. Nasza firma to przede wszystkim fachowość oraz niskie ceny. Prowadzimy też zajęcia wakacyjne dla studentów, którzy chcą nadrobić zaległości oraz dla tych, którzy tak jak my kochają rysunek. Nasza kadra to wykształceni architekci z najlepszych uczelni w Polsce. Zapraszamy na naszą witrynę internetową w celu obejrzenia naszych prac.

 

http://www.aston.waw.pl
http://www.aston.waw.pl

adres: http://www.aston.waw.pl

tytuł: http://www.aston.waw.pl

opis: ASTON – firma Szkoleniowo-usługowa organizuje szkolenia pozwalające uzyskać uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi akumulatorowymi. Oferta kierowana jest do osób z różnych powodów nieaktywnych zawodowo. Dodatkowo absolwent kursu otrzymuje uprawnienia do bezpiecznej wymiany butli gazowych w wózkach zasilanych gazem płynnym. Konieczne - wykształcenie podstawowe oraz zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do wykonywania tego zawodu. Poza tym oferujemy szkolenia obsługi kos spalinowych, pił mechanicznych, HDS'a jak również kursy na prawo jazdy.

 

www.kurs-hds-wozki.pl
www.kurs-hds-wozki.pl

adres: http://www.kurs-hds-wozki.pl

tytuł: www.kurs-hds-wozki.pl

opis: Ośrodek Kształcenia ALMAT to firma działająca na rynku szkoleniowym od wielu lat. Almat prowadzi szkolenia pozwalające uzyskać uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi akumulatorowymi i spalinowymi. Uzyskane przez uczestników uprawnienia dotyczą wszystkich typów wózków widłowych z napędem silnikowym, są bezterminowe i honorowane we wszystkich krajach Uni Europejskiej. Jednocześnie organizujemy kursy na obsługę wciągarek, ładowarek teleskopowych, suwnic, HDS'ów i podnośników koszowych oraz kursy BHP dla wszystkich grup zawodowych.

 

Kursy zawodowe Warszawa ul: Świderska 113B/28

adres: http://www.kursy-aston.pl

tytuł: Kursy zawodowe Warszawa ul: Świderska 113B/28

opis: ASTON - firma Szkoleniowo-Usługowa organizuje szkolenia pozwalające uzyskać uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi akumulatorowymi. Oferta skierowana jest do osób chcących zdobyć nowe uprawnienia, jak również do bezrobotnych. Dodatkowo absolwent kursu otrzymuje uprawnienia do bezpiecznej wymiany butli gazowych w wózkach zasilanych gazem LPG. Konieczne - wykształcenie podstawowe oraz zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do wykonywania tego zawodu. Poza tym oferujemy szkolenia obsługi kos spalinowych, pił mechanicznych, HDS'a jak również kursy na prawo jazdy.

Szukaj Kursy w zasobach serwisu rejestracjastron.eu

podkategorie

stronywww.eu