wizytówka stron

szukaj stron WWWUsługi

strony eu

rejestracja stron » Firma » Usługi

stron: 1 z 4  « poprzednia  [1,2,3,4]

stron 35

Sprzątanie grobów cmentarz Bródnowski
Sprzątanie grobów cmentarz Bródnowski

adres: http://www.warszawa-sprzataniegrobow.pl

tytuł: Sprzątanie grobów cmentarz Bródnowski

opis: Jesteśmy profesjonalistami w temacie pielęgnacji płyt nagrobnych. Działamy na rynku usług czyszczenia grobów już od dziesięciu lat. Naszą specjalnością jest czyszczenie pomników nagrobnych tworzonych z wszelkiego rodzaju kamienia. Nasze usługi obejmują między innymi cmentarze takie jak:Cmentarz Północny, Cmentarz Powązki Cywilne, Cmentarz Bródnowski, Cmentarz Powązki Wojskowe i inne. Ponadto świadczymy również kompleksowe usługi kamieniarskie. Działamy z myślą o osobach pracujących które nie są w stanie poświęcić wiele czasu na porządkowanie grobów.

 

ASIK worki na odpady typu Big-Bag

adres: http://www.asik.pl

tytuł: ASIK worki na odpady typu Big-Bag

opis: Przedsiębiorstwo ASIK to firma z wieloletnią praktyką na rynku przewozu, segregacji i utylizacji odpadów, śmieci, nieczystości a także gabarytów zgodnie z zaleceniami i przepisami z obszaru obrony otoczenia, oferuje swoje usługi na terenie Warszawy jak również Mazowsza. Posiadamy należycie wykwalifikowaną kadrę pracowników, konieczny sprzęt a także szybkość oraz sprawność wykonywanych zleceń. Nasi kontrahenci to nieduże firmy a także wielkie instytucje jak również osoby indywidualne, ceny i sposób przeprowadzenia zlecenia mogą być negocjowane. Utylizujemy odpady sezonowe (śnieg, liście), odpady budowlane i poremontowe. Wynajmujemy kontenery oraz posiadamy worki rodzaju Big-Bag w sytuacji niewielkiej ilości odpadów. Przyjmujemy zlecenia jednorazowe, jednakże jesteśmy skłonni na ciągłą, dłuższą współpracę.

https://www.cieciewoda.waw.pl Wólka Radzymińska

adres: https://www.cieciewoda.waw.pl

tytuł: https://www.cieciewoda.waw.pl Wólka Radzymińska

opis: Przedsiębiorstwo AQUA-TECH dysponuje akcesoriami przedsiębiorstwa WaterJet pozwalającymi ciąć metal, plastik, szkło oraz ceramikę, kamień, drewno jak również kompozyty. Najnowsze narzędzia umożliwiają skrócić czas sporządzenia potrzebnych elementów a także przyoszczędzić i obniżyć zużycie materiału. Wykonujemy w największym stopniu trudne elementy z każdego materiału o rozmiarach nie przekraczających 2000x4000 mm. Co więcej realizujemy frezowania, obróbkę skrawaniem, szlifowanie płaszczyzn i oksydowanie. Zapraszamy potencjalnych klientów do kooperacji.

Zabezpieczanie elewacji i innych podłoży przeciw graffiti
Zabezpieczanie elewacji i innych podłoży przeciw graffiti

adres: https://www.hydrowir.pl

tytuł: Zabezpieczanie elewacji i innych podłoży przeciw graffiti

opis: Nasza firma HYDROWIR Robert Kaflik od wielu lat pomaga posiadaczom domów rugować różnego typu zanieczyszczenia z nawierzchni konkretnego obiektu. Sposób hydrościerania niskociśnieniowego posiada patent w Urzędzie Patentowym RP. Naszą metodą można odzyskać uprzednią kolorystykę, nie naruszając konstrukcji podłoża. Stosujemy ją przy sprzątaniu historycznej cegły, usuwaniu graffiti jak też przy czyszczeniu piaskowca. Prosta, ekologiczna ścieżka do czystej elewacji. Usuwamy grzyby, osady atmosferyczne, graffiti oraz inne wszelkie zanieczyszczenia, czyścimy również pomniki, dekoracje fasadowe w gzymsach, i tym podobne. Wykonujemy zadania na rzecz przedsiębiorstw, spółdzielni mieszkaniowych jak również konsumentów indywidualnych.

 

Makijaż Permanentny - Aleja Piękna

adres: https://www.aleja-piekna.pl

tytuł: Makijaż Permanentny - Aleja Piękna

opis: Nasz zakład pracy Aleja Piękna to nowoczesne centrum urody polecający swoim klientom rozległy wachlarz usług nie tylko kosmetycznych. W palecie mamy miedzy innymi: fryzjerstwo, zabiegi pielęgnacyjne stóp i dłoni, makijaż permanentny. Co więcej proponujemy także skorzystać z propozycji medycyny estetycznej. Wykonujemy masaże lecznicze, aromaterapeutyczne, sportowe, zabiegi mikrodermabrazji. Współpracujemy z doświadczonymi medykami, gwarantujemy najwyższy kanon usług oraz dodatkowo konsulting. Stosujemy kosmetyki najsolidniejszych marek światowych. Nasza firma Aleja Piękna nie zapomina o mężczyznach, inwitujemy Panie i Panów na Żoliborz, malowniczą dzielnicę Warszawy.

Szukaj Usługi w zasobach serwisu rejestracjastron.eu

stronywww.eu