wizytówka stron

szukaj stron WWWUsługi

strony eu

rejestracja stron » Firma » Usługi

stron: 1 z 4  « poprzednia  [1,2,3,4]  następna »

stron 35

serwis i naprawa silników do łodzi motorowych
serwis i naprawa silników do łodzi motorowych

adres: http://www.outboardservice.com.pl

tytuł: serwis i naprawa silników do łodzi motorowych

opis: usługi w zakresie napraw, remontów, konserwacji i przeglądów silników Mercury do łodzi motorowych.

 

Szczęśliwe Biuro Matrymonialne
Szczęśliwe Biuro Matrymonialne

adres: http://szczesliwe.pl

tytuł: Szczęśliwe Biuro Matrymonialne

opis: Wyręcz się specjalistami! Znajdziemy dla Ciebie atrakcyjnego partnera z Polski lub z zagranicy ♥Wyręcz się specjalistami! Znajdziemy dla Ciebie atrakcyjnego partnera z Polski lub z zagranicy ♥

 

fhu-perfekt
fhu-perfekt

adres: http://www.fhu-perfekt.pl

tytuł: fhu-perfekt

opis: W naszej ofercie znajdziecie państwo : -Wykonanie i modernizacja instalacji elektrycznych dla domu i przemysłu -Montaż przyłączy elektrycznych -Instalacje Alarmowe - Systemy wykrywania i sygnalizacji pożaru -Instalacje domofonowe i wideodomofonowe -Telewizja przemysłowa CCTV -Automatyka przemysłowa

 

Softventive - usługi programistyczne
Softventive - usługi programistyczne

adres: http://softventive.pl

tytuł: Softventive - usługi programistyczne

opis: Strona zespołu profesjonalistów pracujących w branży IT. Zajmujemy się tworzeniem oprogramowania, jak również dostarczamy usługi, które pozwalają naszym Klientom efektywnie prowadzić działalność, usprawniać procesy biznesowe, automatyzować czynności.

 

Dorabianie linek Warszawa
Dorabianie linek Warszawa

adres: http://www.autolinki.pl

tytuł: Dorabianie linek Warszawa

opis: Dorabianie linek Warszawa. Zajmujemy się dorabianiem linek samochodowych hamulca, sprzęgła, gazu, szykościomierza, podnośników szyb, klapy bagażnika, pokrywy silnika. Dorabiamy także linki do łodzi i jachtów, linki do maszyn rolniczych, kosiarek, motocykli oraz linki nietypowe do aut historycznych.

 

Aranżacja balkonów Warszawa
Aranżacja balkonów Warszawa

adres: http://www.gardinio.pl/

tytuł: Aranżacja balkonów Warszawa

opis: Posiadam wieloletnie doświadczenie w aranżacji tarasów i balkonów oraz projektowaniu ogrodów na terenie Warszawy i okolic. Profesjonalne rozwiązania projektowe połączone z funkcjonalnością, sprawiają, że pielęgnacja ogrodu to relaks i duża przyjemność. Ogród tworzony z pasją daje satysfakcję i radość zarówno twórcom jak i jego właścicielom. Przykłady realizacji projektów balkonów, tarasów i ogrodów na stronie www firmy.

 

Serwis Samsung Warszawa
Serwis Samsung Warszawa

adres: http://www.samsung-serwis-warszawa.pl

tytuł: Serwis Samsung Warszawa

opis: Autoryzowany serwis firmy SAMSUNG poleca naprawy sprzętu RTV i AGD. A-Tech to centrum naprawcze sprzętu elektronicznego w Warszawie. Wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w naprawianiu i konserwacji sprzętu elektronicznego firmy SAMSUNG. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Każdy sprzęt naprawiamy szybko i fachowo. Szybka komunikacja z naszym serwisem za pomocą specjalnie stworzonej infolinii. Nasza firma pojawiła się na rynku w połowie lat 90, a przez lata pracy zyskaliśmy mnóstwo zadowolonych klientów.

 

http://www.sprzatanie-grobowwarszawa.pl
http://www.sprzatanie-grobowwarszawa.pl

adres: http://www.sprzatanie-grobowwarszawa.pl

tytuł: http://www.sprzatanie-grobowwarszawa.pl

opis: Firma działa na rynku warszawskim od roku 2006. Oferujemy obsługę grobów każdego rodzaju (ziemnych, kamiennych - lastryko, marmur, granit). Wykonujemy też zlecenia ponadstandardowe. Polecamy również odnawianie napisów na tablicach nagrobkowych i usługi kamieniarskie. Działamy na terenie wszystkich cmentarzy na terenie m. st. Warszawy. Ceny za każdym razem ustalane są indywidualnie i zależą od rodzaju usługi jak również od lokalizacji grobu, jego wielkości i stanu zanieczyszczenia.

 

Piaskowanie i malowanie felg aluminiowych
Piaskowanie i malowanie felg aluminiowych

adres: http://www.regeneracjafelg-warszawa.pl

tytuł: Piaskowanie i malowanie felg aluminiowych

opis: Nasza rodzinna firma Emil i Tadeusz Ossowscy oferuje profesjonalną regeneracją felg. Prostujemy felgi do rozmiaru 26 cali. Poza tym wykonujemy także prostowanie i spawanie felg aluminiowych. Montaż i demontaż felg z wyważaniem w usłudze. Udzielamy gwarancji na 24 miesiące na powłokę lakierniczą. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych działaniem silnych środków chemicznych oraz uszkodzeń mechanicznych.

 

Obsługa walnych zgromadzeń
Obsługa walnych zgromadzeń

adres: http://www.sdgsystem.pl

tytuł: Obsługa walnych zgromadzeń

opis: Firma SDG oferuje profesjonalną organizację i realizację Walnych Zgromadzeń. Dysponujemy bezprzewodowymi urządzeniami do zliczania głosów pozwalające na prowadzenie głosowania bez zbędnych opóźnień. Poza tym prowadzimy obsługę notarialną i prawną. Na życzenie klienta realizujemy transmisje internetowe oraz rejestrujemy audio i wideo. Organizujemy także interaktywne konferencje, szkolenia oraz eventy. Długoletnie doświadczenie oraz profesjonalny sprzęt konferencyjny pozwalają nam na sprawne i rzetelne wykonanie każdego zlecenia.

 

Szukaj Usługi w zasobach serwisu rejestracjastron.eu

stronywww.eu