wizytówka stron

szukaj stron WWWBudownictwo

strony eu

rejestracja stron » Firma » Budownictwo

 

stron 4

asfalt modyfikowany
asfalt modyfikowany

adres: http://www.asphaltpol.webity.pl

tytuł: asfalt modyfikowany

opis: asfalt to nie tylko materiał na drogi czy mosty, ale także na : balkony, dachy itp., gdyż w przeciwieństwie do papy termozgrzewalnej jest o wiele bardziej wytrzymały oraz mniej zawodny

 

Kostka granitowa, usługi brukarskie
Kostka granitowa, usługi brukarskie

adres: http//www.granitypolskie.pl

tytuł: Kostka granitowa, usługi brukarskie

opis: Partnerami serwisu są przede wszystkim firmy prowadzące swą działalność w polskim zagłębiu granitu – Strzegomiu i Borowiu. Wytwarzane przez nich produkty to: kostka granitowa, bruk, granitowy krawężnik, granitowe płyty chodnikowe, nagrobki granitowe i wiele innych wyrobów mających zastosowanie w budownictwie ogólnym i drogowym. Są one od kilkudziesięciu lat znane i cenione w kraju i za granicą.

 

Produkcja kostki granitowej
Produkcja kostki granitowej

adres: http//www.granitteam.pl

tytuł: Produkcja kostki granitowej

opis: „Granit Team” jest producentem wyrobów z granitu mających szerokie zastosowanie w budownictwie ogólnym i drogowym. Głównymi produktami firmy są Kostka granitowa, bruk granitowy, opornik granitowy (krawężnik surowo łupany), granitowe płyty chodnikowe, granitowe elementy budowlane (parapety, schody, płytki posadzkowe i elewacyjne), kamień murowy, kruszywa granitowe, grys, tłuczeń, mieszanki mineralne. W ubiegłym roku rozszerzyliśmy swoją działalność o kompleksowe usługi brukarskie.

 

Ogrzewanie podłogowe plus wylewki anhydrytowe

adres: https://www.posadzki-graca.pl

tytuł: Ogrzewanie podłogowe plus wylewki anhydrytowe

opis: GRACA Kamil Graczyński świadczy usługi w Warszawie jak również w okolicznych miastach na obszarze Mazowsza. Nasze usługi proponujemy budowlańcom oraz właścicielom domków jednorodzinnych. Branżą Graca Kamil Graczyński - są wysokiej klasy samopoziomujące wylewki anhydrytowe, zwłaszcza promowane przy montażu ocieplania podłogowego. Posadzka z wysokiej klasy wylewki anhydrytowej przejawia się niezmiernie regularną gładzią, szybkościa schnięcia, adekwatną przenikalnością cieplną. Posadzki anhydrytowe przedsiębiorstwa Knauf dostarczamy w formie półpłynnej na obręb konstrukcji, co zapewnia najlepszą jakość materiału a także krótki czas operacji. Wszelkich chętnych zachęcamy do kontaktu mailowego czy też telefonicznego.

Szukaj Budownictwo w zasobach serwisu rejestracjastron.eu

podkategorie

stronywww.eu