wizytówka stron

szukaj stron WWWPrzemysł

strony eu

rejestracja stron » Firma » Przemysł

 

stron 4

Agencja Rozwoju Przemysłu
Agencja Rozwoju Przemysłu

adres: http://www.arp.com.pl

tytuł: Agencja Rozwoju Przemysłu

opis: Spółka państwowa pełniąca w przemyśle rolę restrukturyzatora, pożyczkodawcy, inwestora strategicznego, lidera instytucjonalnego, organizatora i zarządzającego specjalnymi strefami ekonomicznymi, zarządcy mienia Skarbu Państwa.

 

Sommer Warszawa
Sommer Warszawa

adres: http://www.marimba.pl

tytuł: Sommer Warszawa

opis: Producent instrumentów perkusyjnych: marimby, ksylofony, wibrafony, dzwonki.

 

http://www.astherm.pl
http://www.astherm.pl

adres: http://www.astherm.pl

tytuł: http://www.astherm.pl

opis: Nasza firma w Górze Kalwarii k/ W-wy oferuje kabiny lakiernicze i lakierniczo-suszące dla motoryzacji, przemysłu metalowego i meblarstwa. Kabiny lakierniczo-suszące to specjalne pomieszczenia, wielkością dopasowane do gabarytów malowanego detalu. Kabiny lakiernicze ASTHERM projektowane są tak, by były jak najbardziej wszechstronne. Najważniejszym zadaniem naszej firmy jest zapewnienie maksymalnej jakości oferowanych produktów oraz usług. Firma ASTHERM Sp. z o.o. nieprzerwanie uczestniczy w programie Rzetelna Firma od października 2008 r.

 

Piły trakowe Producent Ro-Ma
Piły trakowe Producent Ro-Ma

adres: http://www.ro-ma.pl

tytuł: Piły trakowe Producent Ro-Ma

opis: Odpowiadając na zainteresowanie rynku spółka Ro-Ma działajaca w branży narzędzi skrawających, od 40 lat rozwija a także udoskonala swe produkty. Eksploatujemy dostępne, najnowsze technologie a także zatrudniamy doskonałych fachowców. Nasza firma Ro-Ma proponuje szeroki wybór pił do drewna, piły do pianki poliuretanowej, papieru a także do tkanin. W ofercie posiadamy także dla przemysłu spożywczego jak również piły do metali. Rekomendujemy także ściernice do ostrzenia pił taśmowych jak również trakowych.

 

Szukaj Przemysł w zasobach serwisu rejestracjastron.eu

podkategorie

stronywww.eu