wizytówka stron

szukaj stron WWWBudownictwo

strony eu

rejestracja stron » Firma » Budownictwo

 

stron 5

asfalt modyfikowany
asfalt modyfikowany

adres: http://www.asphaltpol.webity.pl

tytuł: asfalt modyfikowany

opis: asfalt to nie tylko materiał na drogi czy mosty, ale także na : balkony, dachy itp., gdyż w przeciwieństwie do papy termozgrzewalnej jest o wiele bardziej wytrzymały oraz mniej zawodny

 

Kostka granitowa, usługi brukarskie
Kostka granitowa, usługi brukarskie

adres: http//www.granitypolskie.pl

tytuł: Kostka granitowa, usługi brukarskie

opis: Partnerami serwisu są przede wszystkim firmy prowadzące swą działalność w polskim zagłębiu granitu – Strzegomiu i Borowiu. Wytwarzane przez nich produkty to: kostka granitowa, bruk, granitowy krawężnik, granitowe płyty chodnikowe, nagrobki granitowe i wiele innych wyrobów mających zastosowanie w budownictwie ogólnym i drogowym. Są one od kilkudziesięciu lat znane i cenione w kraju i za granicą.

 

Produkcja kostki granitowej
Produkcja kostki granitowej

adres: http//www.granitteam.pl

tytuł: Produkcja kostki granitowej

opis: „Granit Team” jest producentem wyrobów z granitu mających szerokie zastosowanie w budownictwie ogólnym i drogowym. Głównymi produktami firmy są Kostka granitowa, bruk granitowy, opornik granitowy (krawężnik surowo łupany), granitowe płyty chodnikowe, granitowe elementy budowlane (parapety, schody, płytki posadzkowe i elewacyjne), kamień murowy, kruszywa granitowe, grys, tłuczeń, mieszanki mineralne. W ubiegłym roku rozszerzyliśmy swoją działalność o kompleksowe usługi brukarskie.

 

Realizacja nietypowych rozwiązań kontenerowo-garażowych

adres: https://www.tradem.pl

tytuł: Realizacja nietypowych rozwiązań kontenerowo-garażowych

opis: Potrzebujesz wybudować obiekt industrialny typu magazyny, hale produkcyjne, budynki dla rolnictwa - przedsiębiorstwo TRADEM przyjmuje wszelkie tego typu zadania. Nasza firma podejmuje się także realizacji atypowych projektów. TRADEM specjalizuje się w kompleksowym prowadzeniu inwestycji. Mamy umowy z solidnymi podwykonawcami, gwarantującymi najwyższą jakość świadczonych usług a także atrakcyjne ceny. Profesjonalizm a także zadowolenie odbiorców to główne kierunki naszej działalności w dziedzinie handlowo-budowlanej. Oferujemy także dystrybucję bram garażowych i przemysłowych a także posiadamy szeroki wybór stolarki okienno-drzwiowej. Zachęcamy do współpracy firmy a także odbiorców indywidualnych.

Budowa kortów tenisowych o każdej nawierzchni

adres: https://www.winterhalltenis.com

tytuł: Budowa kortów tenisowych o każdej nawierzchni

opis: ANDRZEJ REISCH WINTERHALL to firma, która prowadzi działalność na obszarze całej Polski. Specjalizuje sie w budowie oraz remontach budynków sportowych typu korty tenisowe, boiska do squasha oraz całkowitych obiektów sportowych z zapleczem sanitarnym. Na żądanie kontrahentów stosujemy różne typy nawierzchni oraz energooszczędne instalacje oświetlające. Niedawno włączyliśmy do propozycji dla użytkowników budowę hal stalowych i drewnianych. Tego typu hale są bardziej funkcjonalne aniżeli zwyczajne kompozycje ciśnieniowe. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów którzy przykładają dużą wagę do detali, czym nasze hale promują się pośród konkurencji. Priorytetem w firmie WINTERHALL jest jakość obiektów realizowanych z najwyższej jakości materiałów oraz zadowolenie kontrahentów.

Szukaj Budownictwo w zasobach serwisu rejestracjastron.eu

podkategorie

stronywww.eu